|
GETIN - int. 1D - 26/04/2019 - prognoza na najblizsze sesje
|
~AT
|
40
|
2019-05-11 13:52
|
|
darek73 to rozlazła pisdusia 1,60m, co 2 razy na 3 udało się strzelic
|
~qwerty
|
1
|
2019-05-11 13:11
|
|
Analiza Noble na Comparic.Cel 0,20 !!!
|
makler73
|
2
|
2019-05-11 11:36
|
|
Bardzo ważne
|
~Tomi
|
1
|
2019-05-11 09:08
|
|
kruszec
|
~Kod3x
|
2
|
2019-05-11 08:32
|
|
O rysowaniu kwadratow
|
~Mustafa
|
2
|
2019-05-11 08:11
|
|
o rysowaniu trójkątów
|
~mitogra
|
8
|
2019-05-11 07:22
|
|
Skoro po spadku z 2 przy 1,20 jest taka dystrybucja to na co liczycie?
|
makler73
|
12
|
2019-05-11 03:57
|
|
Daruś i księgowy tęczowy duet
|
~tadek79
|
4
|
2019-05-10 23:19
|
|
ludzie weście się do roboty,zacznijcie myśleć ale po swojemu
|
~marek
|
11
|
2019-05-10 23:00
|
|
Pan LC zainteresowany niskim kursem akcji banków
|
~Misiek
|
9
|
2019-05-10 22:25
|
|
Ta sesja nie wróży wzrostów
|
~vonSrubenhoff
|
5
|
2019-05-10 19:59
|
|
70gr a czemu nie, skoro można
|
~Makler73
|
12
|
2019-05-10 19:49
|
|
Gdzie te 1zł tauron73 ile mam czekac!!!!!!!1
|
~karol
|
10
|
2019-05-10 18:16
|
|
Podbitki coraz słabsze.A/D -dystrybucja.Musi być zwała !
|
makler73
|
12
|
2019-05-10 17:51
|
|
Zaczęło się!!!!!!!!!!! Obroty!!!!!!!!!!!!!!!. Mega tydzień się zapowiada
|
~ZnanyAnalityk
|
6
|
2019-05-10 17:47
|
|
Makrela wędzona, makrela smażona?
|
~mitogra
|
4
|
2019-05-10 17:21
|
|
Wątek o tąpnięciu
|
~mitogra
|
3
|
2019-05-10 17:11
|
|
Już niedługo....
|
~WróżbitaMaciej
|
2
|
2019-05-10 17:09
|
|
Widzicie jak się popyt wycofuje.Będzie tąpnięcie
|
makler73
|
5
|
2019-05-10 16:47
|
|
LESZCZE 500 WAS GRA PRZECIWKO SOBIE A 1 FUND WAS WYLESZCZY
|
~ujuj
|
1
|
2019-05-10 16:27
|
|
o!O!o!O!o!O!o!O!o! GeTiN hOlDiNg
|
~Leszek_Czarnecki
|
1
|
2019-05-10 16:26
|
|
Kto sprzedaje 20 do 50k zaniżając kurs na koniec sesji
|
~Insider
|
1
|
2019-05-10 16:23
|
|
Zawieszenie
|
~Księgowy
|
8
|
2019-05-10 16:10
|
|
WYPADLIŚCIE Z TRÓJKĄTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
makler73
|
9
|
2019-05-10 16:00
|
|
JEDEN GRUBY GRA PRZECIWKO 500 LESZCZOM SKŁÓCONYM TO KTO
|
~ujuj
|
5
|
2019-05-10 15:53
|
|
Rysuje się trójkąt jak przy 2zł,tylko mniejszy .Znowu :-)
|
makler73
|
19
|
2019-05-10 15:33
|
|
Wygląda jak by komus mocno zależało na spadku :/
|
~grzesiek
|
10
|
2019-05-10 15:09
|
|
MAKLER73 ZROBIŁ WAM LESZCZE SIECZKĘ Z MÓZGU JEŻELI JESZCZE GO
|
~ujuj
|
2
|
2019-05-10 15:04
|
|
Popyt zwycięża. Lecimy na historyczne Maxima.
|
~ZnanyAnalityk
|
2
|
2019-05-10 14:57
|