Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
GETIN - int. 1D - 26/04/2019 - prognoza na najblizsze sesje ~AT 40 2019-05-11 13:52
darek73 to rozlazła pisdusia 1,60m, co 2 razy na 3 udało się strzelic ~qwerty 1 2019-05-11 13:11
Analiza Noble na Comparic.Cel 0,20 !!! makler73 2 2019-05-11 11:36
Bardzo ważne ~Tomi 1 2019-05-11 09:08
kruszec ~Kod3x 2 2019-05-11 08:32
O rysowaniu kwadratow ~Mustafa 2 2019-05-11 08:11
o rysowaniu trójkątów ~mitogra 8 2019-05-11 07:22
Skoro po spadku z 2 przy 1,20 jest taka dystrybucja to na co liczycie? makler73 12 2019-05-11 03:57
Daruś i księgowy tęczowy duet ~tadek79 4 2019-05-10 23:19
ludzie weście się do roboty,zacznijcie myśleć ale po swojemu ~marek 11 2019-05-10 23:00
Pan LC zainteresowany niskim kursem akcji banków ~Misiek 9 2019-05-10 22:25
Ta sesja nie wróży wzrostów ~vonSrubenhoff 5 2019-05-10 19:59
70gr a czemu nie, skoro można ~Makler73 12 2019-05-10 19:49
Gdzie te 1zł tauron73 ile mam czekac!!!!!!!1 ~karol 10 2019-05-10 18:16
Podbitki coraz słabsze.A/D -dystrybucja.Musi być zwała ! makler73 12 2019-05-10 17:51
Zaczęło się!!!!!!!!!!! Obroty!!!!!!!!!!!!!!!. Mega tydzień się zapowiada ~ZnanyAnalityk 6 2019-05-10 17:47
Makrela wędzona, makrela smażona? ~mitogra 4 2019-05-10 17:21
Wątek o tąpnięciu ~mitogra 3 2019-05-10 17:11
Już niedługo.... ~WróżbitaMaciej 2 2019-05-10 17:09
Widzicie jak się popyt wycofuje.Będzie tąpnięcie makler73 5 2019-05-10 16:47
LESZCZE 500 WAS GRA PRZECIWKO SOBIE A 1 FUND WAS WYLESZCZY ~ujuj 1 2019-05-10 16:27
o!O!o!O!o!O!o!O!o! GeTiN hOlDiNg ~Leszek_Czarnecki 1 2019-05-10 16:26
Kto sprzedaje 20 do 50k zaniżając kurs na koniec sesji ~Insider 1 2019-05-10 16:23
Zawieszenie ~Księgowy 8 2019-05-10 16:10
WYPADLIŚCIE Z TRÓJKĄTA !!!!!!!!!!!!!!!!!! makler73 9 2019-05-10 16:00
JEDEN GRUBY GRA PRZECIWKO 500 LESZCZOM SKŁÓCONYM TO KTO ~ujuj 5 2019-05-10 15:53
Rysuje się trójkąt jak przy 2zł,tylko mniejszy .Znowu :-) makler73 19 2019-05-10 15:33
Wygląda jak by komus mocno zależało na spadku :/ ~grzesiek 10 2019-05-10 15:09
MAKLER73 ZROBIŁ WAM LESZCZE SIECZKĘ Z MÓZGU JEŻELI JESZCZE GO ~ujuj 2 2019-05-10 15:04
Popyt zwycięża. Lecimy na historyczne Maxima. ~ZnanyAnalityk 2 2019-05-10 14:57
[x]
GETIN -4,79% 0,45 2026-06-19 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.