|
Forum zaorane przez trolli
|
~mitogra
|
11
|
2019-05-17 14:59
|
|
Wsparcie na wykresie W1 - rysunek
|
makler73
|
64
|
2019-05-17 14:28
|
|
getin
|
~tępy
|
2
|
2019-05-17 14:18
|
|
^^^^^^GETIN NOBLE, NOWA UMOWA NAJMU NA 7 LAT^^^^^^
|
~olo
|
4
|
2019-05-17 13:48
|
|
Ciekawy artykuł na temat GNB i IB
|
~pjona
|
7
|
2019-05-17 13:44
|
|
Makler przy ilu zbierać
|
~Adamus
|
12
|
2019-05-17 13:14
|
|
Marshall Wace LLP z Nobla wyszedł i tutaj teraz wychodzi!!!
|
~Jankes
|
4
|
2019-05-17 13:05
|
|
Nobel 3 w góre Getin zaraz ruszy
|
~Adamus
|
1
|
2019-05-17 12:03
|
|
Marshall Wace LLP
|
~Roon
|
3
|
2019-05-17 11:24
|
|
Krecia robota>? Noble i Idea rosnie , a tu zwała...
|
~Ali
|
5
|
2019-05-17 10:58
|
|
getin
|
~tępy
|
5
|
2019-05-17 10:52
|
|
^*^*^*^ MARSHALL WACE, CZY MAKLER73 PRACUJE DLA NICH? ^*^*^*^
|
~olo
|
6
|
2019-05-17 10:45
|
|
Marshall
|
~leszku
|
6
|
2019-05-17 10:41
|
|
getin
|
~tępy
|
1
|
2019-05-17 10:27
|
|
Koniec marzeń.Katastrofa wisi na włosku
|
makler73
|
2
|
2019-05-17 10:20
|
|
A co tu taki nastrój grobowy szansa na dobieranie niech sobie sprzedaja
|
~tadek79
|
8
|
2019-05-17 10:12
|
|
Wyniki Idea za 1Q praedopodobnie bardzo słabe a może i nawet tragiczne.
|
makler73
|
5
|
2019-05-17 10:09
|
|
Kto to kupuje powyżej 1.Niesamowite.Tuż przed zwałą
|
makler73
|
6
|
2019-05-17 10:09
|
|
IGNORUJCIE MAKLERKA73-CELOWO PODBIJA WĄTKI-NIE ODPISUJCIE NA JEGO POSTY!
|
~rakarz
|
48
|
2019-05-17 10:06
|
|
Ustawiam na 1.16 sypać po pkc
|
~Adamus
|
4
|
2019-05-17 10:05
|
|
Czy to dzisiaj wypełni formację i runie.Wisi na włosku lawina
|
makler73
|
3
|
2019-05-17 09:54
|
|
JAK SIĘ ZNAJDZIE INWESTOR TROLLE SPADKOWE PIERWSZE BĘDĄ BRAĆ
|
~jacek
|
10
|
2019-05-17 09:50
|
|
DZIĘKUJĘ, ŻE NIE PISZECIE Z M73
|
~Dobry_wujek
|
3
|
2019-05-17 09:27
|
|
Gra na zwałę
|
~Roon
|
2
|
2019-05-17 09:17
|
|
Witam na pokładzie :)
|
~Kenny
|
11
|
2019-05-17 08:10
|
|
GRUPA FB
|
~Dobry_wujek
|
12
|
2019-05-17 07:52
|
|
Ostatni rok widzimy to na giełdzie
|
~AdwokatGiertycha
|
2
|
2019-05-17 06:00
|
|
Silna formacja spadkowa z bardzo dużym zasięgiem
|
makler73
|
3
|
2019-05-17 04:38
|
|
Aż głupio odbierać akcje...
|
rafcyk
|
6
|
2019-05-16 22:39
|
|
Nie ma co słodzić
|
~Roman
|
11
|
2019-05-16 22:28
|