Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Forum zaorane przez trolli ~mitogra 11 2019-05-17 14:59
Wsparcie na wykresie W1 - rysunek makler73 64 2019-05-17 14:28
getin ~tępy 2 2019-05-17 14:18
^^^^^^GETIN NOBLE, NOWA UMOWA NAJMU NA 7 LAT^^^^^^ ~olo 4 2019-05-17 13:48
Ciekawy artykuł na temat GNB i IB ~pjona 7 2019-05-17 13:44
Makler przy ilu zbierać ~Adamus 12 2019-05-17 13:14
Marshall Wace LLP z Nobla wyszedł i tutaj teraz wychodzi!!! ~Jankes 4 2019-05-17 13:05
Nobel 3 w góre Getin zaraz ruszy ~Adamus 1 2019-05-17 12:03
Marshall Wace LLP ~Roon 3 2019-05-17 11:24
Krecia robota>? Noble i Idea rosnie , a tu zwała... ~Ali 5 2019-05-17 10:58
getin ~tępy 5 2019-05-17 10:52
^*^*^*^ MARSHALL WACE, CZY MAKLER73 PRACUJE DLA NICH? ^*^*^*^ ~olo 6 2019-05-17 10:45
Marshall ~leszku 6 2019-05-17 10:41
getin ~tępy 1 2019-05-17 10:27
Koniec marzeń.Katastrofa wisi na włosku makler73 2 2019-05-17 10:20
A co tu taki nastrój grobowy szansa na dobieranie niech sobie sprzedaja ~tadek79 8 2019-05-17 10:12
Wyniki Idea za 1Q praedopodobnie bardzo słabe a może i nawet tragiczne. makler73 5 2019-05-17 10:09
Kto to kupuje powyżej 1.Niesamowite.Tuż przed zwałą makler73 6 2019-05-17 10:09
IGNORUJCIE MAKLERKA73-CELOWO PODBIJA WĄTKI-NIE ODPISUJCIE NA JEGO POSTY! ~rakarz 48 2019-05-17 10:06
Ustawiam na 1.16 sypać po pkc ~Adamus 4 2019-05-17 10:05
Czy to dzisiaj wypełni formację i runie.Wisi na włosku lawina makler73 3 2019-05-17 09:54
JAK SIĘ ZNAJDZIE INWESTOR TROLLE SPADKOWE PIERWSZE BĘDĄ BRAĆ ~jacek 10 2019-05-17 09:50
DZIĘKUJĘ, ŻE NIE PISZECIE Z M73 ~Dobry_wujek 3 2019-05-17 09:27
Gra na zwałę ~Roon 2 2019-05-17 09:17
Witam na pokładzie :) ~Kenny 11 2019-05-17 08:10
GRUPA FB ~Dobry_wujek 12 2019-05-17 07:52
Ostatni rok widzimy to na giełdzie ~AdwokatGiertycha 2 2019-05-17 06:00
Silna formacja spadkowa z bardzo dużym zasięgiem makler73 3 2019-05-17 04:38
Aż głupio odbierać akcje... rafcyk 6 2019-05-16 22:39
Nie ma co słodzić ~Roman 11 2019-05-16 22:28
[x]
GETIN -4,79% 0,45 2026-06-19 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.