|
50 groszy to dobra cena za tego gniota
|
~alkoholik
|
2
|
2019-05-28 10:07
|
|
Do longtermów
|
~JD
|
3
|
2019-05-28 10:05
|
|
makler37 pieknie pozbawiłes leszcza akcji- bedą ci bardzo wdzieczni
|
~mustafa
|
1
|
2019-05-28 09:53
|
|
Makler37 nagrywasz? Gdzie jesteś? Odezwij sie
|
~Mustafa
|
1
|
2019-05-28 09:50
|
|
Gdzie się podziewa makler73
|
~wuj
|
2
|
2019-05-28 09:45
|
|
MÓWIŁEM, ŻE WYSTSZAŁ? TO NIE KONIEC
|
~ZORRO
|
1
|
2019-05-28 09:42
|
|
DZISIAJ WYSTSZAŁ PRZYGOTOWAĆ SIĘ
|
~ZORRO
|
9
|
2019-05-28 09:28
|
|
DARUŚ ZARAZ BĘDZIE PISAŁ ŻE ZAPAKOWAŁ MILIONY PO 0,95
|
~Jankes
|
1
|
2019-05-28 09:27
|
|
Jutro na walnym pewnie inwestora ogloszą
|
~Inw
|
1
|
2019-05-28 09:21
|
|
do karolka
|
~nikt
|
1
|
2019-05-28 09:16
|
|
2 dni do wyników i nie słychać o odpisach ??
|
rafcyk
|
1
|
2019-05-28 09:10
|
|
GETBACK w końcu zaczął spłacać swoje długi INFO!!!
|
~jacek
|
1
|
2019-05-28 09:08
|
|
Jest siła na papierze ! Dzisiaj całe + 0,31%
|
~bbb
|
4
|
2019-05-28 07:17
|
|
Leszek mógłby być jakimś nauczycielem w Hogwarcie
|
~HarryPotter
|
2
|
2019-05-27 21:45
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2019-05-27 21:44
|
|
Znowu nowy post ma coś nie tak w...
|
~tadek79
|
10
|
2019-05-27 21:07
|
|
Nie piszcie więcej na tym forum
|
~AdwokatGiertycha
|
1
|
2019-05-27 21:01
|
|
OLA -IP 83.26.238 makler73- IP 83.26.224
|
~Jankes
|
3
|
2019-05-27 20:03
|
|
300K obrotu i plus 0,3%.Piątek minus 7% i 2 mln.obrotu,ale odreagował
|
makler73
|
5
|
2019-05-27 17:24
|
|
Jedziemy bez leszcza zaraz
|
~makler73
|
6
|
2019-05-27 17:04
|
|
Wagoniki pełne jedziemy na 2 zl
|
~Makler73
|
3
|
2019-05-27 17:04
|
|
Zaraz będziecie się zabijać żeby kupić po 1.2
|
~Makler73
|
1
|
2019-05-27 16:39
|
|
Piekielnie mocny papier
|
~Makler73
|
4
|
2019-05-27 16:30
|
|
Już taniej nie będzie , zaraz 2 złote
|
~Makler73
|
2
|
2019-05-27 16:27
|
|
Wtorek na zielono
|
~Makler73
|
1
|
2019-05-27 16:27
|
|
Ostatnie minuty na tanie zakupy
|
~Makler73
|
2
|
2019-05-27 16:20
|
|
Oficjalnie sezon na kupowanie uznaje za otwarty
|
~Makler73
|
2
|
2019-05-27 16:19
|
|
do karolka
|
~nikt
|
1
|
2019-05-27 16:17
|
|
Kto nie kupił nie załapie się na pociąg buhaaaaaa
|
~makler73
|
2
|
2019-05-27 16:13
|
|
Witam na pokładzie zaraz ruszamy
|
~makler73
|
1
|
2019-05-27 16:05
|