Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Stracilem 2 miliony zlotych ~Toya 10 2019-05-28 12:44
makler37 NAGRYWASZ?? mowiłem ci zebys nagrywał ~mustafa 1 2019-05-28 12:39
Rajd już był .Bańka spekulacyjna pękła co doskonale widać na wykresie. makler73 7 2019-05-28 12:37
Kolejne cięcia na lokatach ~grzesiek 1 2019-05-28 12:34
Zasięg spadków z formacji to 0,70 jak i wsparcie makler73 10 2019-05-28 12:30
Trend spadkowy przyśpiesza .Wzrost obrotów po przebiciu 1,00 makler73 23 2019-05-28 12:30
Ofiary pękniętej bańki spekulacyjnej makler73 35 2019-05-28 12:28
Tak wygląda odreagowanie spadków.Nawet nie mogą podbić więcej makler73 7 2019-05-28 12:28
Dynamiczne wzrosty .Plus 0,5% bez obrotu,buahahahahahaha makler73 6 2019-05-28 12:27
Z rana podbitka bez obrotów a potem zjazd makler73 6 2019-05-28 12:27
Pseudo makler,to po ile Cię ubrali dzisiaj makler73 3 2019-05-28 12:26
UBRALI LESZCZA PRZED TRAGICZNYMI WYNIKAMI makler73 4 2019-05-28 12:25
do m73 ~nikt 1 2019-05-28 12:23
I już czerwono.Normalne. makler73 5 2019-05-28 12:03
Nie chcą brać poniżej 1 przed super wynikami ? makler73 2 2019-05-28 12:03
Minimalny wzrost i dystrybucja. Pogratulowac inwestycji makler73 5 2019-05-28 12:02
I gdzie te dynamiczne wzrosty od poniedziałku naganiacze na trupa makler73 15 2019-05-28 12:02
Uwięzili na trupie wszystkich nawet kolarzy,buahahahahahaha makler73 14 2019-05-28 12:02
Chcą ciągnąć na zerowych obrotach,he,he,he. makler73 2 2019-05-28 12:02
Po spadku z 1,9 na 0,9 dalej jest DYSTRYBUCJA. Kierunek 0,7 makler73 13 2019-05-28 12:01
Obroty rosną ~krul_kaligóla 1 2019-05-28 12:01
BAIN SKOŃCZYŁ ROZMOWY W KNF ~ZORRO 1 2019-05-28 12:00
W miarę spokojna sesja ~Ola 15 2019-05-28 11:54
MAKLER37 cos to szybko ucieka hehehheh chyba zrobiłes ludzi w konia ~mustafa 1 2019-05-28 11:52
Na razie Maklera prognozy się sprawdzają i nie ma co narzekać. ~Michał 1 2019-05-28 11:43
NA FORUM TEATRZYK Z UDZIAŁEM MAKRELI73 ~Dobry_wujek 3 2019-05-28 11:29
Nie oddawać trzymac ~tadek79 6 2019-05-28 10:56
Inwestorzy, którzy skupili po 2 zł realizują teraz "zyski" ~sa3 1 2019-05-28 10:53
MAKLER37 jakos dzisiaj mało jestes rozmowny hehhee ~mustafa 2 2019-05-28 10:16
TO FORUM TO CYRK!!! ~Szumidlo 5 2019-05-28 10:10
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.