|
Stracilem 2 miliony zlotych
|
~Toya
|
10
|
2019-05-28 12:44
|
|
makler37 NAGRYWASZ?? mowiłem ci zebys nagrywał
|
~mustafa
|
1
|
2019-05-28 12:39
|
|
Rajd już był .Bańka spekulacyjna pękła co doskonale widać na wykresie.
|
makler73
|
7
|
2019-05-28 12:37
|
|
Kolejne cięcia na lokatach
|
~grzesiek
|
1
|
2019-05-28 12:34
|
|
Zasięg spadków z formacji to 0,70 jak i wsparcie
|
makler73
|
10
|
2019-05-28 12:30
|
|
Trend spadkowy przyśpiesza .Wzrost obrotów po przebiciu 1,00
|
makler73
|
23
|
2019-05-28 12:30
|
|
Ofiary pękniętej bańki spekulacyjnej
|
makler73
|
35
|
2019-05-28 12:28
|
|
Tak wygląda odreagowanie spadków.Nawet nie mogą podbić więcej
|
makler73
|
7
|
2019-05-28 12:28
|
|
Dynamiczne wzrosty .Plus 0,5% bez obrotu,buahahahahahaha
|
makler73
|
6
|
2019-05-28 12:27
|
|
Z rana podbitka bez obrotów a potem zjazd
|
makler73
|
6
|
2019-05-28 12:27
|
|
Pseudo makler,to po ile Cię ubrali dzisiaj
|
makler73
|
3
|
2019-05-28 12:26
|
|
UBRALI LESZCZA PRZED TRAGICZNYMI WYNIKAMI
|
makler73
|
4
|
2019-05-28 12:25
|
|
do m73
|
~nikt
|
1
|
2019-05-28 12:23
|
|
I już czerwono.Normalne.
|
makler73
|
5
|
2019-05-28 12:03
|
|
Nie chcą brać poniżej 1 przed super wynikami ?
|
makler73
|
2
|
2019-05-28 12:03
|
|
Minimalny wzrost i dystrybucja. Pogratulowac inwestycji
|
makler73
|
5
|
2019-05-28 12:02
|
|
I gdzie te dynamiczne wzrosty od poniedziałku naganiacze na trupa
|
makler73
|
15
|
2019-05-28 12:02
|
|
Uwięzili na trupie wszystkich nawet kolarzy,buahahahahahaha
|
makler73
|
14
|
2019-05-28 12:02
|
|
Chcą ciągnąć na zerowych obrotach,he,he,he.
|
makler73
|
2
|
2019-05-28 12:02
|
|
Po spadku z 1,9 na 0,9 dalej jest DYSTRYBUCJA. Kierunek 0,7
|
makler73
|
13
|
2019-05-28 12:01
|
|
Obroty rosną
|
~krul_kaligóla
|
1
|
2019-05-28 12:01
|
|
BAIN SKOŃCZYŁ ROZMOWY W KNF
|
~ZORRO
|
1
|
2019-05-28 12:00
|
|
W miarę spokojna sesja
|
~Ola
|
15
|
2019-05-28 11:54
|
|
MAKLER37 cos to szybko ucieka hehehheh chyba zrobiłes ludzi w konia
|
~mustafa
|
1
|
2019-05-28 11:52
|
|
Na razie Maklera prognozy się sprawdzają i nie ma co narzekać.
|
~Michał
|
1
|
2019-05-28 11:43
|
|
NA FORUM TEATRZYK Z UDZIAŁEM MAKRELI73
|
~Dobry_wujek
|
3
|
2019-05-28 11:29
|
|
Nie oddawać trzymac
|
~tadek79
|
6
|
2019-05-28 10:56
|
|
Inwestorzy, którzy skupili po 2 zł realizują teraz "zyski"
|
~sa3
|
1
|
2019-05-28 10:53
|
|
MAKLER37 jakos dzisiaj mało jestes rozmowny hehhee
|
~mustafa
|
2
|
2019-05-28 10:16
|
|
TO FORUM TO CYRK!!!
|
~Szumidlo
|
5
|
2019-05-28 10:10
|