Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Od 16:00 już tylko wzrosty ~Makler73 2 2019-05-27 15:58
MAKLER73 ile jeszcze ci postów brakuje do premii ? ~Jankes 6 2019-05-27 15:25
https://www.youtube.com/watch?v=fhJ0ub9wJbE ODLICZANIE rozpoczete ~mustafa 2 2019-05-27 15:25
maklera nikt nie lubił w podstawówce ~śmieć 4 2019-05-27 15:23
MAKLER DOSTAŁ ZRYBKĘ OD KIEROWNIKA I SIĘ USKTYWNIŁ ~Jankes 1 2019-05-27 15:21
Wspolczuje rodzinie makler73 ~Scream 2 2019-05-27 14:51
Taraz doskonale widać ze fund się bawi w ostatnie tygodnie ~tadek79 10 2019-05-27 14:37
Upadłość ~Piotrek 20 2019-05-27 13:37
Dobrze że nie kupujecie np bitcoina ~śmietłejs 3 2019-05-27 13:10
Demokracja to rządy głupców - Trudno !!! rafcyk 10 2019-05-27 12:56
Dokupujcie ~Leo 1 2019-05-27 12:25
kiedy odpał przewidujecie? ~soldier 3 2019-05-27 12:23
wyleszczą makler73 i do góry ~Ezechiel 1 2019-05-27 11:30
Mam obstrukcje, wysiwiałem, 15 tys strat ~sSsrRraAacCczZzkKkaA 7 2019-05-27 11:24
ALEŻ SZULERNIA WRAZ Z FUNDEM GNOIKURSIK NO NO. ~hakowy 3 2019-05-27 11:22
Przerzucają z wora do wora jak na idei ~tadek79 1 2019-05-27 10:55
SZOKUJĄCO WYSOKIE POPARCIE CIEMNEGO LUDU DLA PISOWCÓW. ~hakowy 8 2019-05-27 10:35
Liczy się tylko BÓG HONOR OJCZYZNA ~tadek79 1 2019-05-27 10:34
no i gdzie ten ynwestor ~jaja 2 2019-05-27 10:23
karol szykuje się wyszczał ~nikt 1 2019-05-27 10:05
szokująco wysokie poparcie dla euro-faszystów, ok. 37 % ~Mordziński 8 2019-05-27 10:04
Czekamy na Ide ~tadek79 4 2019-05-27 09:23
Haha widzicie to jak próbują straszyć ? TKO ~Jankes 9 2019-05-27 09:14
Nowy wskaźnik Rafcyk5 ... rafcyk 5 2019-05-27 09:03
RAFCYK ty mozesz w siedzibie PiSu sprzatac WC:D it o za duzo dla ciebie! ~karol 10 2019-05-27 06:52
JUJUBEE - JUTRO PREMIERA NOWEJ GRY :) ~Tomi 3 2019-05-27 06:49
Słyszałam , że makrela73 ~Ola 2 2019-05-27 00:04
PIS ma problem ~Jaś 7 2019-05-27 00:03
Ile ten gościu zakłada postow ~tadek79 14 2019-05-26 21:08
Zmieni kurs dopiero po odbiciu od dna. ~Easy 5 2019-05-26 20:41
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.