Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Mały nurek pod 1,08 i zbieramy siły ~Technik-AT 6 2019-05-30 09:14
Wyniki IDEA ~Jankes 10 2019-05-30 09:11
Noble ze stratą TKO +8%; Getin bez wyników TKO (-)53% ~mitogra 6 2019-05-30 08:58
Po wynikach panika ~i_tyle 2 2019-05-30 08:57
NOBLE STRATA 175 MLN. MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! makler73 4 2019-05-30 08:52
Lecimy na nowe maxima ~ZnanyAnalityk 1 2019-05-30 08:50
Prężą mięśnie na TKO ale szybko spuszczą z tonu ~ZnanyAnalityk 1 2019-05-30 08:49
Dziś wysoki plus Noble wyniki dobre bez odpisów był by duzy plus ~inwestor 1 2019-05-30 08:48
Brawo posiadacze ~ZnanyAnalityk 1 2019-05-30 08:47
Piekielnie mocny papier ~ZnanyAnalityk 1 2019-05-30 08:46
Chcą tanio odkupić od wystraszonych. Dlatego takie TKO ~ZnanyAnalityk 1 2019-05-30 08:46
Jednak Inwestor w IDEA?????????????????????????????????????????????????? ~hmm 9 2019-05-30 08:45
ALEŻ TY JESTEŚ AKTYWNY MAKLERKU73. ODPUŚCISZ I ZNIKNIESZ STĄD NA AMEN??? ~pussymakler73 14 2019-05-30 08:44
No to klops ~Ola 4 2019-05-30 08:40
Jakim cudem to funcjonuje z takimi stratami .Masakra !!!!!!!!!! makler73 3 2019-05-30 08:37
Polecam zainteresować się... ~Inwestor 6 2019-05-30 08:28
Info IDEA ~Jankes 1 2019-05-30 08:05
Wiecie co dzisiaj będzie..... ~zibi 3 2019-05-30 07:43
Rozmawiałem wczoraj z ważnym gościem w sprawie GETIN-u ~zibi 2 2019-05-30 07:31
Witam w przedostatnim dniu notowań ! ~Księgowy 11 2019-05-30 07:20
Nie utrzymał 1,11 a nawet 1,08 .Koniec podbitki.i powrót poniżej 1 makler73 7 2019-05-30 06:01
Czyste AT bez fundamentów ~slawek 41 2019-05-30 06:00
Ciekawe w jakich godz podadzą raport? ~marek 2 2019-05-30 00:57
Zepnijcie pośladki i zaparzcie melise ~Stoik 3 2019-05-30 00:02
Kto zaryzykował i został przed raportem na pokładzie >>>???? ~grzesiek 17 2019-05-29 22:52
bilderberg ~nikt 4 2019-05-29 21:03
Raport z A +++ WZA Kto dziś kupił ten od jutra zarabia ~AnalitykGPW 10 2019-05-29 20:55
Ale makler zarabia na tauronie widzicie to:) ~tadek79 3 2019-05-29 19:27
Jest raport z WZA ~Jankes 2 2019-05-29 17:30
GETIN = DRAMAT = SZYBKO RATUJ SIE KTO MOŻE ~Luki_L 4 2019-05-29 17:29
[x]
GETIN 0,25% 0,40 2026-06-26 11:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.