|
JEST 11:01 START WZA JESTEM NA MIEJSCU
|
~AKCJONARIUSZ
|
24
|
2019-05-29 17:15
|
|
Nikt sprzedałes juz prairie co brałes po 1,5 czy usredniasz?a petrola?:D
|
~karol
|
7
|
2019-05-29 16:37
|
|
Idea juz grzeje silniki
|
~Rex
|
9
|
2019-05-29 15:37
|
|
1,088 oddał co siedział na ukrytym, można jechać
|
~wyluzowany
|
3
|
2019-05-29 15:20
|
|
Getin - gdzie jest podaż?
|
~WrógM73
|
1
|
2019-05-29 13:56
|
|
Tutaj jazda dopiero sie zacznie
|
~Rex
|
3
|
2019-05-29 13:46
|
|
Dzisiaj Zieleń
|
~Rex
|
3
|
2019-05-29 13:12
|
|
Lecimy na nowe maxima
|
~ZnanyAnalityk
|
5
|
2019-05-29 13:10
|
|
dawac na zielnoe
|
~kkk
|
2
|
2019-05-29 13:05
|
|
do karolka
|
~nikt
|
6
|
2019-05-29 12:15
|
|
O której ta banksterska rozkminka w sprawie odpisów?
|
~sa4
|
7
|
2019-05-29 11:49
|
|
Wyniki
|
~Adamus
|
7
|
2019-05-29 11:39
|
|
Już wiadomo z kąt te wzrosty
|
~Jan
|
16
|
2019-05-29 10:52
|
|
Jak tam TAURON po 2,09 od makler73 historyczne minima ?
|
~grzesiek
|
1
|
2019-05-29 10:50
|
|
A może na walnym emisja akcji z obniżeniem nominału do 1 zł ??
|
~grzesiek
|
7
|
2019-05-29 10:43
|
|
Spompują jeszcze trupka przed wynikami?
|
~majchrzak
|
2
|
2019-05-29 10:43
|
|
Jak dzieci sami sie tratuja :)
|
~Rex
|
1
|
2019-05-29 10:42
|
|
wczoraj euforia dzis łzy
|
~jaja
|
4
|
2019-05-29 10:11
|
|
Członek Zarzadu Idea Bank - bank będzie się bronil
|
staryznajomy
|
10
|
2019-05-29 10:09
|
|
TKO
|
~kol
|
11
|
2019-05-29 09:58
|
|
ALE WAS UBRALI WCZORAJ,teraz łzy i rozpacz !!!!!!!!
|
~BUHAHAAAAAAA
|
5
|
2019-05-29 09:30
|
|
Czy ktoś się wybiera na walne?
|
~bondtrump
|
1
|
2019-05-29 09:22
|
|
Makler 73 pytanko
|
~łowcadebili
|
3
|
2019-05-29 09:05
|
|
A z rana na otwarcie zabawa TKO i PKC
|
~Roon
|
2
|
2019-05-29 08:52
|
|
A z rana zabawa TKO i PKC
|
~Roon
|
1
|
2019-05-29 08:44
|
|
UWAGA NA FIRMĘ INSTAL SPECOK Z ELBLĄGA !! OSZUST JONATAN klima
|
~OSTRZEGAM
|
2
|
2019-05-29 08:35
|
|
Widać że w stajni LC sytuacja się stabilizuje
|
~wuj
|
2
|
2019-05-29 08:34
|
|
Gdzie jest m73, czyżby czmychal do nory?
|
~yoggi
|
12
|
2019-05-29 08:13
|
|
Kolejny dzień zieleni, brawo posiadacze
|
~ZnanyAnalityk
|
1
|
2019-05-29 07:50
|
|
Rafcyk,żadna partia już nie wyciągnie Was z tego bagna .Docelowo 0.40
|
makler73
|
12
|
2019-05-29 06:00
|