Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
JEST 11:01 START WZA JESTEM NA MIEJSCU ~AKCJONARIUSZ 24 2019-05-29 17:15
Nikt sprzedałes juz prairie co brałes po 1,5 czy usredniasz?a petrola?:D ~karol 7 2019-05-29 16:37
Idea juz grzeje silniki ~Rex 9 2019-05-29 15:37
1,088 oddał co siedział na ukrytym, można jechać ~wyluzowany 3 2019-05-29 15:20
Getin - gdzie jest podaż? ~WrógM73 1 2019-05-29 13:56
Tutaj jazda dopiero sie zacznie ~Rex 3 2019-05-29 13:46
Dzisiaj Zieleń ~Rex 3 2019-05-29 13:12
Lecimy na nowe maxima ~ZnanyAnalityk 5 2019-05-29 13:10
dawac na zielnoe ~kkk 2 2019-05-29 13:05
do karolka ~nikt 6 2019-05-29 12:15
O której ta banksterska rozkminka w sprawie odpisów? ~sa4 7 2019-05-29 11:49
Wyniki ~Adamus 7 2019-05-29 11:39
Już wiadomo z kąt te wzrosty ~Jan 16 2019-05-29 10:52
Jak tam TAURON po 2,09 od makler73 historyczne minima ? ~grzesiek 1 2019-05-29 10:50
A może na walnym emisja akcji z obniżeniem nominału do 1 zł ?? ~grzesiek 7 2019-05-29 10:43
Spompują jeszcze trupka przed wynikami? ~majchrzak 2 2019-05-29 10:43
Jak dzieci sami sie tratuja :) ~Rex 1 2019-05-29 10:42
wczoraj euforia dzis łzy ~jaja 4 2019-05-29 10:11
Członek Zarzadu Idea Bank - bank będzie się bronil staryznajomy 10 2019-05-29 10:09
TKO ~kol 11 2019-05-29 09:58
ALE WAS UBRALI WCZORAJ,teraz łzy i rozpacz !!!!!!!! ~BUHAHAAAAAAA 5 2019-05-29 09:30
Czy ktoś się wybiera na walne? ~bondtrump 1 2019-05-29 09:22
Makler 73 pytanko ~łowcadebili 3 2019-05-29 09:05
A z rana na otwarcie zabawa TKO i PKC ~Roon 2 2019-05-29 08:52
A z rana zabawa TKO i PKC ~Roon 1 2019-05-29 08:44
UWAGA NA FIRMĘ INSTAL SPECOK Z ELBLĄGA !! OSZUST JONATAN klima ~OSTRZEGAM 2 2019-05-29 08:35
Widać że w stajni LC sytuacja się stabilizuje ~wuj 2 2019-05-29 08:34
Gdzie jest m73, czyżby czmychal do nory? ~yoggi 12 2019-05-29 08:13
Kolejny dzień zieleni, brawo posiadacze ~ZnanyAnalityk 1 2019-05-29 07:50
Rafcyk,żadna partia już nie wyciągnie Was z tego bagna .Docelowo 0.40 makler73 12 2019-05-29 06:00
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.