Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DZISIAJ ARMAGEDON PO TAKICH STRATACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! makler73 11 2019-05-30 12:57
Gratulacje dla wyleszczonych ~tadek79 1 2019-05-30 12:54
Czas na ewakuacje ~amator 2 2019-05-30 12:52
Jak GTN poda stratę to 0,9 pęknie dzisiaj. makler73 9 2019-05-30 12:33
Jest inwestor dla IB ~Mario 1 2019-05-30 12:33
Dawaj śmieciarzu !!!!!!!! ~sekundand 1 2019-05-30 12:29
Jedyna prawiłowiść ~Jurek 1 2019-05-30 12:27
Kto zostanie dzisiaj na trupie pod stratę w raporcie ? makler73 9 2019-05-30 12:27
Brać czy czekać? ~amator 8 2019-05-30 12:24
INFOO, KAFTAN BYŁ POTRZEBNY, ZABRANY ~Dobry_wujek 1 2019-05-30 12:22
jedyna szansa to taka że Jolanta przywiezie kasę ~as 1 2019-05-30 12:16
dzisiaj bedzie piekny obrót i up jeszcze fund próbuje blokować :) ~Rex 4 2019-05-30 12:08
GROSZOŁAPY ZA BURTĄ I JADYMY UP, INFOO! ~Dobry_wujek 1 2019-05-30 12:07
BĘDZIE TYLKO LEPIEJ!!! ~Dobry_wujek 7 2019-05-30 12:05
Idea i noble prawie na plusie zaraz i tu ~Edek 3 2019-05-30 12:01
Jednodniowy wystrzał ~Ola 11 2019-05-30 11:37
Pusto do 1.05 atak będzie ~Insider 5 2019-05-30 11:37
Ale tu dziś będzie POGROM !!! ~Księgowy 15 2019-05-30 11:35
Przypomnijcie mi adres Darka prosze ~tadek79 5 2019-05-30 11:33
Powolutku zbliża się inwestor ~Bożek_Pancerny 16 2019-05-30 11:11
Leszek C. ~Krzyś 1 2019-05-30 10:40
Wszyscy teraz piszą że spodziewali się strat,ha,ha,ha makler73 4 2019-05-30 10:14
Idea bank sa ~Hetman_Polny 1 2019-05-30 10:09
Banujcie m73 - bo zaśmieca forum ~mitogra 3 2019-05-30 10:08
Technik,miało delikatnie zejść pod 1,07.Wtopa na maxa a Ty dalej wróżysz makler73 1 2019-05-30 10:06
Makler73, księgowy = wzywam was na pojedynek!!!! ~zibi 5 2019-05-30 09:41
HAHA MAKLEREK WYSZEDŁ Z NORY BUHAHA ~Jankes 2 2019-05-30 09:29
kto mial oddac to oddal ~kkk 2 2019-05-30 09:28
kto mial oddac to oddal ~kkk 1 2019-05-30 09:27
MAKLERZYNO73 JAKIE TY WIDZISZ DOLNE WIDŁY JAK TO KREŚLIŁEŚ NA"TRUPIE"??? ~pjaki 1 2019-05-30 09:19
[x]
GETIN -0,75% 0,40 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.