|
Jaka strate obstawiacie? ja 60 mln straty
|
~Miroslaw
|
8
|
2019-05-30 17:56
|
|
Rosja, Białoruś, Ukraina, Rumunia zarobiły ok 16 mln
|
staryznajomy
|
4
|
2019-05-30 17:52
|
|
raport
|
~zx
|
3
|
2019-05-30 17:51
|
|
ANI POGROM, ANI WTOPA, ANI ARMAGEDON - RYNEK CZEKA NA WYNIKI
|
~mitogra
|
4
|
2019-05-30 17:49
|
|
I po 1,05 wpadło na fix :)
|
staryznajomy
|
4
|
2019-05-30 17:45
|
|
Getin Holding jako inwestor IDEA BANK ? Mój scenariusz...
|
~Emitent
|
11
|
2019-05-30 17:37
|
|
Buahahahahaha .Znowu ubrali niesamowite leszcze
|
makler73
|
8
|
2019-05-30 17:29
|
|
Trzymac sie 80 gr leci
|
~karol
|
5
|
2019-05-30 17:18
|
|
JESZCZE TU SIEDZICIE??
|
~BURKLIWIEC_CYPCYN
|
4
|
2019-05-30 17:16
|
|
No i zebrane przy 99 na podówjny dołek
|
~Technik-AT
|
9
|
2019-05-30 17:15
|
|
Rynek zamknął
|
~łowcadebili
|
3
|
2019-05-30 17:09
|
|
groszołapy w natarciu
|
~ccc
|
2
|
2019-05-30 16:42
|
|
Dzis lawina na czerwono czy jutro z rana?
|
~karol
|
6
|
2019-05-30 16:38
|
|
SCHEMAT OD WIELU TYGODNI TEN SAM ZWAŁA, PODBITKA I NA KONIEC ZWAŁA
|
~kolo
|
2
|
2019-05-30 16:22
|
|
Jutro sprzedaz na wyścigi:)raport pewnie taki jak i nobla i idea
|
~karol
|
3
|
2019-05-30 16:21
|
|
Kiedy 5złoty?
|
~Szybki
|
1
|
2019-05-30 16:19
|
|
Chyba zwała
|
~saw
|
2
|
2019-05-30 16:10
|
|
podziwiam tych co myslą ze wskocza i zaraz miliony :)
|
~Rex
|
1
|
2019-05-30 15:58
|
|
DZIWNE ŻE JAK JEST CZERWONO TO MAKLER73 WYCHODZI Z NORY!
|
~Jankes
|
1
|
2019-05-30 15:49
|
|
Nowe info!!!
|
~Ola
|
3
|
2019-05-30 15:31
|
|
Idzie na górne!!!!!
|
staryznajomy
|
8
|
2019-05-30 15:13
|
|
art w onecie ,jednak czarusia zatopią ,tak się kończy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
|
~wcc
|
6
|
2019-05-30 15:05
|
|
PRZYPOMINAM MUSZA ODKUPIC AKCJE !!!
|
~Rex
|
9
|
2019-05-30 14:13
|
|
Cholpcy zero huraoptymizmu tylko fakty
|
~andrej
|
3
|
2019-05-30 14:04
|
|
Come shot
|
~Ola
|
3
|
2019-05-30 13:57
|
|
Koniec podbitki bez obrotów .Zjazd na 0,70 po wynikach
|
makler73
|
14
|
2019-05-30 13:29
|
|
DZISIAJ GRAJĄ NA EMOCJACH.SPOKOJNIE-NIE STRESOWAĆ SIĘ.WSZYSTKO BĘDZIE OK
|
~pjaki
|
2
|
2019-05-30 13:29
|
|
Makler73
|
~Trp
|
1
|
2019-05-30 13:26
|
|
Kupujecie teraz pod stratę GTN ? Kosmiczną ?
|
makler73
|
8
|
2019-05-30 13:25
|
|
WIDŁY NA TRUPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
makler73
|
7
|
2019-05-30 13:24
|