Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
a czemu pan leszek w bagazniku jezdzi skoro jest tak dobrze ~ciekawski 6 2019-06-03 16:46
Ale to śmiesznie wygląda jak ~Scream 1 2019-06-03 16:18
Dlaczego moderator nie blokuje makler73?!!! ~Kenny 9 2019-06-03 15:10
Hollding w weekend prawie się rozsypał ha,ha,ha. makler73 13 2019-06-03 15:00
c/wk=0.25 ~analityk_rynkowy 5 2019-06-03 14:50
Widać że wszystkie złe infa w cenie ~AnalitykGPW 4 2019-06-03 14:37
Noble zaraz na zielono ale wyleszczyli frajerow z akcji:) staryznajomy 3 2019-06-03 13:05
Nie spada ? ,Ha,ha,ha .A co niby robi od 2,70? makler73 8 2019-06-03 12:56
Czy dzis -10% czy wiecej bo mdleje:D ~karol 8 2019-06-03 12:51
Dalej brak pozytywnych informacji! ~spekulant 1 2019-06-03 12:09
M73 sprzedawaj ~tak_jest 2 2019-06-03 12:03
makler czemu nie spada odpowiedz coś o kreskach H1 czy innych ~tadek79 1 2019-06-03 11:34
WYCENA HOLDING I KWARTAŁ 2019 ~rafcyk 16 2019-06-03 11:10
Idea dolne widły makler73 5 2019-06-03 10:59
Dziś ~leszku 3 2019-06-03 10:52
Makler co jest nie spada buhaaa ~tadek79 5 2019-06-03 10:38
Getin zrobił już pełny odpis na IB ~racjonalny_inwestor 2 2019-06-03 10:12
Czy dzis 50 gr czy jutro?:D ~karol 1 2019-06-03 09:55
0,73 TKO i 737373 akcji ku pamięci Makler73 rafcyk 7 2019-06-03 09:43
Ignorowanie złych wiadomości ~i_tyle 2 2019-06-03 09:42
Zobacz makler73 jakie spadki na Kania ~Alexx 1 2019-06-03 09:36
Po takich wynikach 12 zł to formalność. ~ZnanyAnalityk 4 2019-06-03 09:29
TKO - 0,73 gr - jest zawiadomienie do GPW o manipilację ~INFO 9 2019-06-03 09:14
Spokojnie będą wzrosty ~Ezechiel 3 2019-06-03 09:14
SUPERR INFO GETIN ZYSK Z ZAGRANICZNYCH PODANO 31.MAJA ~Analityk72 20 2019-06-03 09:12
JA WIEM LEPIEJ ~Baca 2 2019-06-03 09:10
Żartowałęm:D hahahahhah ~karol 2 2019-06-03 09:03
getin=zgon,to już koniec,jednak bankructwo ~TYTAN 2 2019-06-03 09:00
Ech myslalem ze kupie ponizej 1 ale cwaniak uciekl staryznajomy 1 2019-06-03 08:59
0.73 TKO zaczyna się!!! ~Insider 3 2019-06-03 08:39
[x]
GETIN -0,75% 0,40 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.