Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zaczyna się paniczna wyprzedaż ! ~Księgowy 7 2019-06-04 14:28
Sprzedaż TU Europa, żeby dokapitalizować IDEĘ ? ~Emitent 8 2019-06-04 14:20
Tu jest jak w biedronce codziennie niskie ceny:D ~karol 1 2019-06-04 14:14
EUCO EUCO --------- szansa odrobienia strat ~Analityk 1 2019-06-04 13:00
Lider Alfa ~Krwawy_Żniwiarz 1 2019-06-04 12:43
A kto w związku Maklera i Księgowego robi za kobietę ? ~tadek79 4 2019-06-04 12:23
Przepraszam duet tęczowy ~tadek79 1 2019-06-04 12:19
Myślicie ze Księgowy i Makler się zapinają agrafką:) ~tadek79 3 2019-06-04 12:14
GTN w najlepszej sytuacji a największy spadek dzisiaj.Gzie fundamenty ? makler73 1 2019-06-04 12:13
Wskaźnikowo akcje są warte poniżej 1 zł ~Cash 1 2019-06-04 12:07
Dr psycholog ~Ola 1 2019-06-04 11:37
Gołym okiem ~leszku 1 2019-06-04 11:32
raficyk specjalista moczy tu i moczy na Henryk Kania ~bidula 3 2019-06-04 11:25
Co dzis makler 73 IQ napiszesz? ~Scream 1 2019-06-04 08:21
Niestety odwołuje wzrosty ~Ezechiel 5 2019-06-04 07:16
Padaka 50 gr sie nalezy jak psu buda:D ~karol 2 2019-06-04 04:05
Teraz znowu -----z górki na pazurki ~szymek 11 2019-06-04 04:01
Spłuczka ~Proboszcz_belzebub 4 2019-06-04 03:59
Zgnilec wśród spółek ~paslik 2 2019-06-04 03:57
Fraktaliczna natura bitcoina ~śmietłejs 4 2019-06-04 01:40
już po weekendzie Makler73 wrócił do pracy - skończyl spamować ~Onkolog 2 2019-06-03 23:44
Ale wy się tu trzymacie !!! ~Księgowy 12 2019-06-03 23:02
Getin Holding C/Z=1 ~Emitent 12 2019-06-03 22:22
Jest tutaj ktos ? ~Krwawy_Żniwiarz 2 2019-06-03 21:00
Dzięki Makler73 ~buuuuuuuuuuuuuuuuu 7 2019-06-03 19:51
0,56-0,72 ~Stefan_z_Wrocławia 3 2019-06-03 19:45
Nadal czekam z zakupem ~Ezechiel 1 2019-06-03 18:34
80 000 szt jutro z rana po 1.16 kupuję bo będzie rosło:) ~symbian 18 2019-06-03 17:33
Dzisiaj 0,7 i nie ma zmiłuj !!! makler73 13 2019-06-03 17:12
Do ciekawskich, spekulantów i innych, w temacie bagażnika ~mitogra 4 2019-06-03 16:53
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.