|
Zaczyna się paniczna wyprzedaż !
|
~Księgowy
|
7
|
2019-06-04 14:28
|
|
Sprzedaż TU Europa, żeby dokapitalizować IDEĘ ?
|
~Emitent
|
8
|
2019-06-04 14:20
|
|
Tu jest jak w biedronce codziennie niskie ceny:D
|
~karol
|
1
|
2019-06-04 14:14
|
|
EUCO EUCO --------- szansa odrobienia strat
|
~Analityk
|
1
|
2019-06-04 13:00
|
|
Lider Alfa
|
~Krwawy_Żniwiarz
|
1
|
2019-06-04 12:43
|
|
A kto w związku Maklera i Księgowego robi za kobietę ?
|
~tadek79
|
4
|
2019-06-04 12:23
|
|
Przepraszam duet tęczowy
|
~tadek79
|
1
|
2019-06-04 12:19
|
|
Myślicie ze Księgowy i Makler się zapinają agrafką:)
|
~tadek79
|
3
|
2019-06-04 12:14
|
|
GTN w najlepszej sytuacji a największy spadek dzisiaj.Gzie fundamenty ?
|
makler73
|
1
|
2019-06-04 12:13
|
|
Wskaźnikowo akcje są warte poniżej 1 zł
|
~Cash
|
1
|
2019-06-04 12:07
|
|
Dr psycholog
|
~Ola
|
1
|
2019-06-04 11:37
|
|
Gołym okiem
|
~leszku
|
1
|
2019-06-04 11:32
|
|
raficyk specjalista moczy tu i moczy na Henryk Kania
|
~bidula
|
3
|
2019-06-04 11:25
|
|
Co dzis makler 73 IQ napiszesz?
|
~Scream
|
1
|
2019-06-04 08:21
|
|
Niestety odwołuje wzrosty
|
~Ezechiel
|
5
|
2019-06-04 07:16
|
|
Padaka 50 gr sie nalezy jak psu buda:D
|
~karol
|
2
|
2019-06-04 04:05
|
|
Teraz znowu -----z górki na pazurki
|
~szymek
|
11
|
2019-06-04 04:01
|
|
Spłuczka
|
~Proboszcz_belzebub
|
4
|
2019-06-04 03:59
|
|
Zgnilec wśród spółek
|
~paslik
|
2
|
2019-06-04 03:57
|
|
Fraktaliczna natura bitcoina
|
~śmietłejs
|
4
|
2019-06-04 01:40
|
|
już po weekendzie Makler73 wrócił do pracy - skończyl spamować
|
~Onkolog
|
2
|
2019-06-03 23:44
|
|
Ale wy się tu trzymacie !!!
|
~Księgowy
|
12
|
2019-06-03 23:02
|
|
Getin Holding C/Z=1
|
~Emitent
|
12
|
2019-06-03 22:22
|
|
Jest tutaj ktos ?
|
~Krwawy_Żniwiarz
|
2
|
2019-06-03 21:00
|
|
Dzięki Makler73
|
~buuuuuuuuuuuuuuuuu
|
7
|
2019-06-03 19:51
|
|
0,56-0,72
|
~Stefan_z_Wrocławia
|
3
|
2019-06-03 19:45
|
|
Nadal czekam z zakupem
|
~Ezechiel
|
1
|
2019-06-03 18:34
|
|
80 000 szt jutro z rana po 1.16 kupuję bo będzie rosło:)
|
~symbian
|
18
|
2019-06-03 17:33
|
|
Dzisiaj 0,7 i nie ma zmiłuj !!!
|
makler73
|
13
|
2019-06-03 17:12
|
|
Do ciekawskich, spekulantów i innych, w temacie bagażnika
|
~mitogra
|
4
|
2019-06-03 16:53
|