Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
łapac 400k :P bo wycofam:) ~karol 1 2019-06-03 08:35
Będą dzisiaj uciekać czekający na inwestora po piątkowym infie makler73 22 2019-06-03 08:31
Bardzo ważne by jutro 1.0 utrzymać ~Insider 4 2019-06-03 08:28
Z milion gruby rozdał z uktytego ~Insider 18 2019-06-03 08:28
Trzeba trzymać akcje, albo nawet dokupić ~Jan 9 2019-06-03 07:42
Już niedługo moje 4 zł ~Tadek79 4 2019-06-03 07:37
I CO GNIDO ~CIOTO 5 2019-06-03 06:54
Inwestor do końca czerwca ~Ponury_Źniwiarz 3 2019-06-02 22:47
W poniedziałek zamykanie krótkiej pozycji ~Grzesiek 2 2019-06-02 22:11
Wyliczyliscie tutaj już wszystko prócz realii GPW makler73 6 2019-06-02 21:44
Poczytajcie wątek na temat wywiadu z panem Stolarskim ~tadek79 7 2019-06-02 21:06
Sanwil i Neuca.Jedna od kilka lat przewartościowana o 1000% a druga;;; makler73 3 2019-06-02 20:53
czy GETIN HOLDING będzie inwestorem IDEI ~Emitent 8 2019-06-02 20:25
W poniedziałek ciąg dalszy wzrostów ~wuj 3 2019-06-02 20:11
Od jutra wzrosty i ostre bujanie ~Ezechiel 2 2019-06-02 20:08
Coraz więcej Troli coś się szykuje !!!! ~tadek79 6 2019-06-02 20:07
O ktorej makler dziś wstaje? Ja ide spać:) staryznajomy 9 2019-06-02 19:26
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2019-06-02 18:55
Moder proszę zablokować posty Maklera 73 ~Dm 6 2019-06-02 17:08
Pytanie w sprawie przejecia przez BFG? ~radek 2 2019-06-02 14:57
Leszcze na forum wiedzą jak ratować IDEA a zarząd nie daje rady makler73 7 2019-06-02 14:23
a czy zagraniczne metody zarabiania aktywow leszka sa podobne do tych kr ~fokus 2 2019-06-02 13:38
SUPERR INFO GETIN ZYSK Z ZAGRANICZNYCH ~ok 2 2019-06-02 13:07
Makler prosze o odpowiedz ~andrej 10 2019-06-02 12:58
Od 2,70 piszą żeby trzymac akcje i uśredniać.Anormalni ! makler73 2 2019-06-02 12:41
Czekam na panikarzy ~i_tyle 4 2019-06-02 11:53
WAŻNE !!! https://www.pb.pl/idea-o-krok-od-planu-zdzislawa-962506 makler73 5 2019-06-02 11:38
WIDZĘ, ŻE DALEJ KARMICIE TROLA W WEEKEND ~Dobry_wujek 2 2019-06-02 11:36
Rezygnacje trzech członków RN w Idea .Uciekaja z tonącego okretu makler73 12 2019-06-02 10:29
Spekulanci będą uciekać jak zarząd z Idea. makler73 5 2019-06-02 10:27
[x]
GETIN -1,25% 0,40 2026-06-25 11:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.