Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Stary,zadowolony z zakupów po 1,05 ? He,he,he. makler73 4 2019-06-05 09:39
Stary, po co bierzesz po 1,05 jak będzie do brania po 0,75 makler73 2 2019-06-05 09:35
W spółce zostały same trolle ~Burbonik 2 2019-06-05 09:27
a co tu komentować ~gratulacje 1 2019-06-05 08:37
co wspolnego getin i zm kania? ~groSSman 13 2019-06-05 08:04
Ubrali pod inwestora jak na Krezusie pod linie produkcyjne makler73 3 2019-06-05 07:19
Makler mam pytanie podoba ci się księgowy tylko niekłam ~tadek79 6 2019-06-05 06:17
Znowu ubrali na podbitce rozmarzonego leszcza makler73 25 2019-06-05 05:45
Dlaczego AT nie piszą o negatywnej dywergencji RSI na H1 makler73 19 2019-06-05 05:44
DZISIAJ POMPA ~biust 1 2019-06-05 04:16
Tragiczna sytuacja w IDEA niemal na pewno wyklucza inwestora !!! makler73 1 2019-06-05 04:15
indeksy w USA o 2% w górę jutro odbijamy! staryznajomy 3 2019-06-05 04:05
Dobre wyniki, jutro góra!! ~biust 1 2019-06-05 04:03
I kwartał zdecydowanie lepszy od pozostałych ~Ola 16 2019-06-05 00:55
Przejecia IdeaBanku za 1 euro korzystne dla GetinHoldingu! staryznajomy 6 2019-06-05 00:39
Pierwsze objawy hossy ~MAJONEZIK 2 2019-06-04 22:41
MOZECIE NA CHWILE ZJECHAC PONIZEJ 1ZL TO DOKUPIE ~Mustafa 9 2019-06-04 22:15
LESZKU NASZ KTÓRYŚ JEST W NIEBIE ~MODLITWA_AKCJONARIUS 4 2019-06-04 22:08
Godzinowy przed wystrzałem w górę ~AnalitykGPW 7 2019-06-04 21:50
Na H1 silna formacja spadkowa a piszą o odpale z H1.Marzyciele makler73 1 2019-06-04 21:34
PKO BP: BFG powinien ratować słabsze banki ~andrej 14 2019-06-04 20:03
Na H1 jak poprzednio przy 1,32 tak i teraz macie NIEDZWIEDZIA MAXX makler73 5 2019-06-04 18:49
Cały weekend pisali o kontynuacji piątkowych wzrostów makler73 3 2019-06-04 17:56
Jedziemy na pułnoc ~turbina 4 2019-06-04 17:40
Dobralem 1,05 dziekuje tym co z zyskiem mi sprzedali staryznajomy 8 2019-06-04 17:05
COS CZUJE ZE TE 96GR TO BYL HISTORYCZNY DOLEK ~Mustafa 4 2019-06-04 16:56
problemy niektórych banków - nie powinny się w tym roku zmaterializować ~grzesiek 1 2019-06-04 16:32
Pytanie niezwiązane ze spółką dotyczące wakacji w Polsce ~zupka 1 2019-06-04 16:09
Patrzę na JSF i wnioskuję - drogo ~Adam 8 2019-06-04 15:11
OOOO ARMAGEDON IDZIE NA 100ZL ~Mustafa 1 2019-06-04 14:50
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.