Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
LC DO BAGAZNIKA!!! ~prawda 1 2019-06-05 16:32
chór wyjców ~licealista 2 2019-06-05 16:28
Nawet po 1 zł nie kupują ~Leon 16 2019-06-05 16:04
ZnanyAnalityk spodziewa się INFA po sesji. Brawo posiadacze. ~ZnanyAnalityk 4 2019-06-05 16:02
Wartość księgowa 4,30PLN. I rośnie z kwartału na kwartał. ~ZnanyAnalityk 5 2019-06-05 15:33
Nikt syfu nie kupuje a taką dobra cena ~Leon 9 2019-06-05 15:32
Przedłużające się przeciąganie liny trwa ~mitogra 5 2019-06-05 14:52
Zamierające obroty ~Takaprawda 7 2019-06-05 14:51
Zieleń ~leszku 2 2019-06-05 14:41
LC umoczy wszysko !!! a winny pewnie bedzie PIS!!! ~prawda 2 2019-06-05 14:38
Przejrzeli na oczy że będzie 0,7 to i nikt nie bierze makler73 3 2019-06-05 14:19
IB=1/1.10 zł,GETIN=50/55 groszy tyle w tym temacie ~TYFUS 4 2019-06-05 13:05
Miały być wzrosty od trzech dni mistrzowie analizy,he,he,he. makler73 4 2019-06-05 13:03
Na Idei większy wolumen niż u nas :) ~tadek79 1 2019-06-05 12:39
Dzisiaj chyba zieleń będzie tak mi się zdaje ~tadek79 1 2019-06-05 12:17
Sprawdzian stop loss ~Oli 6 2019-06-05 11:46
MODER KASUJE WPISY- NIE MOZNA PISAC O WZROSTACH TYLKO SPADKI INACZEJ KAS ~mustafa 2 2019-06-05 11:18
ile warte sa zagraniczne aktywa BlackNeckiego? ~BlackNecki 1 2019-06-05 11:15
Analityk,jak tam Twoje wróżby o odpale ? Ha,ha,ha. makler73 2 2019-06-05 10:50
DOLUPIŁEM, DZIĘKI! ~Dobry_Wujek 6 2019-06-05 10:50
Mam pytanie Marshal zamknął pozycje cz jeszcze nie? ~tadek79 4 2019-06-05 10:43
INWESTOR TUŻ TUŻ . ŁADNIE WYLESZCZAJA NA IDEI ~tadek79 3 2019-06-05 10:38
Polecam wczorajszą debatę bankierów ..... ~polecam 2 2019-06-05 10:35
Idea już minus 8%.Noble łamie wsparcie na 0,50.Na co liczycie ? makler73 10 2019-06-05 10:27
Pamiętajcie o jednym ~Ponury_Żniwiarz 6 2019-06-05 10:22
IDEA już na podwójnych dolnych ~obserwator 3 2019-06-05 10:11
Idea minus 15% i widły !!!!!!!!!!!!!!!! makler73 2 2019-06-05 10:09
PRZYPOMINAM MUSZA ODKUPIC AKCJE !!! ~tadek79 15 2019-06-05 10:08
Staryznajomy jak dzis bedzie ponizej 1zł znów usrednisz? ~karol 2 2019-06-05 10:07
Sygnał sprzedaży MACD dotarł już na H4 makler73 4 2019-06-05 09:50
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.