|
LC DO BAGAZNIKA!!!
|
~prawda
|
1
|
2019-06-05 16:32
|
|
chór wyjców
|
~licealista
|
2
|
2019-06-05 16:28
|
|
Nawet po 1 zł nie kupują
|
~Leon
|
16
|
2019-06-05 16:04
|
|
ZnanyAnalityk spodziewa się INFA po sesji. Brawo posiadacze.
|
~ZnanyAnalityk
|
4
|
2019-06-05 16:02
|
|
Wartość księgowa 4,30PLN. I rośnie z kwartału na kwartał.
|
~ZnanyAnalityk
|
5
|
2019-06-05 15:33
|
|
Nikt syfu nie kupuje a taką dobra cena
|
~Leon
|
9
|
2019-06-05 15:32
|
|
Przedłużające się przeciąganie liny trwa
|
~mitogra
|
5
|
2019-06-05 14:52
|
|
Zamierające obroty
|
~Takaprawda
|
7
|
2019-06-05 14:51
|
|
Zieleń
|
~leszku
|
2
|
2019-06-05 14:41
|
|
LC umoczy wszysko !!! a winny pewnie bedzie PIS!!!
|
~prawda
|
2
|
2019-06-05 14:38
|
|
Przejrzeli na oczy że będzie 0,7 to i nikt nie bierze
|
makler73
|
3
|
2019-06-05 14:19
|
|
IB=1/1.10 zł,GETIN=50/55 groszy tyle w tym temacie
|
~TYFUS
|
4
|
2019-06-05 13:05
|
|
Miały być wzrosty od trzech dni mistrzowie analizy,he,he,he.
|
makler73
|
4
|
2019-06-05 13:03
|
|
Na Idei większy wolumen niż u nas :)
|
~tadek79
|
1
|
2019-06-05 12:39
|
|
Dzisiaj chyba zieleń będzie tak mi się zdaje
|
~tadek79
|
1
|
2019-06-05 12:17
|
|
Sprawdzian stop loss
|
~Oli
|
6
|
2019-06-05 11:46
|
|
MODER KASUJE WPISY- NIE MOZNA PISAC O WZROSTACH TYLKO SPADKI INACZEJ KAS
|
~mustafa
|
2
|
2019-06-05 11:18
|
|
ile warte sa zagraniczne aktywa BlackNeckiego?
|
~BlackNecki
|
1
|
2019-06-05 11:15
|
|
Analityk,jak tam Twoje wróżby o odpale ? Ha,ha,ha.
|
makler73
|
2
|
2019-06-05 10:50
|
|
DOLUPIŁEM, DZIĘKI!
|
~Dobry_Wujek
|
6
|
2019-06-05 10:50
|
|
Mam pytanie Marshal zamknął pozycje cz jeszcze nie?
|
~tadek79
|
4
|
2019-06-05 10:43
|
|
INWESTOR TUŻ TUŻ . ŁADNIE WYLESZCZAJA NA IDEI
|
~tadek79
|
3
|
2019-06-05 10:38
|
|
Polecam wczorajszą debatę bankierów .....
|
~polecam
|
2
|
2019-06-05 10:35
|
|
Idea już minus 8%.Noble łamie wsparcie na 0,50.Na co liczycie ?
|
makler73
|
10
|
2019-06-05 10:27
|
|
Pamiętajcie o jednym
|
~Ponury_Żniwiarz
|
6
|
2019-06-05 10:22
|
|
IDEA już na podwójnych dolnych
|
~obserwator
|
3
|
2019-06-05 10:11
|
|
Idea minus 15% i widły !!!!!!!!!!!!!!!!
|
makler73
|
2
|
2019-06-05 10:09
|
|
PRZYPOMINAM MUSZA ODKUPIC AKCJE !!!
|
~tadek79
|
15
|
2019-06-05 10:08
|
|
Staryznajomy jak dzis bedzie ponizej 1zł znów usrednisz?
|
~karol
|
2
|
2019-06-05 10:07
|
|
Sygnał sprzedaży MACD dotarł już na H4
|
makler73
|
4
|
2019-06-05 09:50
|