Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Agencja raitingowa z siedzibą w warszawskim bloku - spółka z o.o. .. ~Wiola 2 2019-06-06 15:17
Bedzie dramat ~info 13 2019-06-06 14:04
W środowisku bankowym mówi się, że Leszka wystrzeliło z kapci ~Bożek_Pancerny 3 2019-06-06 13:37
Przetrwa tylko 8 wielkich banków i jeden malutki ~mitogra 3 2019-06-06 13:27
Dziwie się że marshall nie podkręca dzisiaj atmosfery :) ~grzesiek 2 2019-06-06 10:55
Bawia sie z wami jak z dziecmi koszyk S 1000 po 1 staryznajomy 9 2019-06-06 10:50
Niezłe bagno, dobre czasy już nie wrócą, cel 0.7 zł ~Symbian 6 2019-06-06 10:37
No to lecimy w górę... ~Jakub 2 2019-06-06 10:30
Może stracimy, ale mamy ciebie ~Ola 1 2019-06-06 10:18
Mobimedia -- warto zobaczyć ~Głód 1 2019-06-06 10:18
STRACICIE TU WSZYSKO !!!!! makler73 10 2019-06-06 10:14
Śmierć Idei ~Licealista 1 2019-06-06 09:43
GETIN -zyskowna firma -tylko brak 1.5 mld zł -> ~karol 3 2019-06-06 09:39
Staryznajomy jak dzis bedzie ponizej 1zł znów usrednisz?I twoja ekipa:)? ~karol 4 2019-06-06 09:33
GHOLDING, to banki z zyskami z zagranicy. A nie tylko IDEA... ~Ali 5 2019-06-06 09:21
Nie piszcie o KZS, tu jest inna sytuacja ~Alexx 2 2019-06-06 09:21
Leszku już nie jestem Twoim koleżką ~gździwuj 1 2019-06-06 08:44
Stary,leszczu ile dzisiaj zapakowałes po promocji pod odpał ? Ha,ha,ha. makler73 14 2019-06-06 06:06
Kicha ~Ola 8 2019-06-06 00:26
Rating zamawiał IDEABANK...Po co? ~Ali 2 2019-06-05 21:57
EURORATING zmiana z CCC na CCC, ocena = DEFAULT. ~Maxx 8 2019-06-05 21:51
BOGACZE MAJA TU MILIONY NIE DAJA SIE TAK LATWo ~Mustafa 3 2019-06-05 21:47
Raiting zamowiony przez Idea Bank !! cos wam to mówi ?? ~grzesiek 5 2019-06-05 21:46
Jak tam analityki,inwestory longterm i mylionery ? makler73 25 2019-06-05 20:49
60zl vs 1zl hihi to ci dopiero promocja ~Mustafa 1 2019-06-05 20:25
Nie ma co pisać na tym forum poczekam aż zaczną się wzrosty ~tadek79 6 2019-06-05 19:36
WÓJCIK MEBLE Z ELBLĄGA ARESZTOWANY !!! NO TO SIĘ ZACZEŁO !!! ~BOGATYzELBLĄGA 1 2019-06-05 18:18
To nie może rosnąć ~Leon 13 2019-06-05 17:52
tak tanio a nikt nie chce? ~prawda 2 2019-06-05 17:45
Analityk,napisz coś o odpale to się pośmieje trochę. makler73 1 2019-06-05 17:43
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.