|
Agencja raitingowa z siedzibą w warszawskim bloku - spółka z o.o. ..
|
~Wiola
|
2
|
2019-06-06 15:17
|
|
Bedzie dramat
|
~info
|
13
|
2019-06-06 14:04
|
|
W środowisku bankowym mówi się, że Leszka wystrzeliło z kapci
|
~Bożek_Pancerny
|
3
|
2019-06-06 13:37
|
|
Przetrwa tylko 8 wielkich banków i jeden malutki
|
~mitogra
|
3
|
2019-06-06 13:27
|
|
Dziwie się że marshall nie podkręca dzisiaj atmosfery :)
|
~grzesiek
|
2
|
2019-06-06 10:55
|
|
Bawia sie z wami jak z dziecmi koszyk S 1000 po 1
|
staryznajomy
|
9
|
2019-06-06 10:50
|
|
Niezłe bagno, dobre czasy już nie wrócą, cel 0.7 zł
|
~Symbian
|
6
|
2019-06-06 10:37
|
|
No to lecimy w górę...
|
~Jakub
|
2
|
2019-06-06 10:30
|
|
Może stracimy, ale mamy ciebie
|
~Ola
|
1
|
2019-06-06 10:18
|
|
Mobimedia -- warto zobaczyć
|
~Głód
|
1
|
2019-06-06 10:18
|
|
STRACICIE TU WSZYSKO !!!!!
|
makler73
|
10
|
2019-06-06 10:14
|
|
Śmierć Idei
|
~Licealista
|
1
|
2019-06-06 09:43
|
|
GETIN -zyskowna firma -tylko brak 1.5 mld zł ->
|
~karol
|
3
|
2019-06-06 09:39
|
|
Staryznajomy jak dzis bedzie ponizej 1zł znów usrednisz?I twoja ekipa:)?
|
~karol
|
4
|
2019-06-06 09:33
|
|
GHOLDING, to banki z zyskami z zagranicy. A nie tylko IDEA...
|
~Ali
|
5
|
2019-06-06 09:21
|
|
Nie piszcie o KZS, tu jest inna sytuacja
|
~Alexx
|
2
|
2019-06-06 09:21
|
|
Leszku już nie jestem Twoim koleżką
|
~gździwuj
|
1
|
2019-06-06 08:44
|
|
Stary,leszczu ile dzisiaj zapakowałes po promocji pod odpał ? Ha,ha,ha.
|
makler73
|
14
|
2019-06-06 06:06
|
|
Kicha
|
~Ola
|
8
|
2019-06-06 00:26
|
|
Rating zamawiał IDEABANK...Po co?
|
~Ali
|
2
|
2019-06-05 21:57
|
|
EURORATING zmiana z CCC na CCC, ocena = DEFAULT.
|
~Maxx
|
8
|
2019-06-05 21:51
|
|
BOGACZE MAJA TU MILIONY NIE DAJA SIE TAK LATWo
|
~Mustafa
|
3
|
2019-06-05 21:47
|
|
Raiting zamowiony przez Idea Bank !! cos wam to mówi ??
|
~grzesiek
|
5
|
2019-06-05 21:46
|
|
Jak tam analityki,inwestory longterm i mylionery ?
|
makler73
|
25
|
2019-06-05 20:49
|
|
60zl vs 1zl hihi to ci dopiero promocja
|
~Mustafa
|
1
|
2019-06-05 20:25
|
|
Nie ma co pisać na tym forum poczekam aż zaczną się wzrosty
|
~tadek79
|
6
|
2019-06-05 19:36
|
|
WÓJCIK MEBLE Z ELBLĄGA ARESZTOWANY !!! NO TO SIĘ ZACZEŁO !!!
|
~BOGATYzELBLĄGA
|
1
|
2019-06-05 18:18
|
|
To nie może rosnąć
|
~Leon
|
13
|
2019-06-05 17:52
|
|
tak tanio a nikt nie chce?
|
~prawda
|
2
|
2019-06-05 17:45
|
|
Analityk,napisz coś o odpale to się pośmieje trochę.
|
makler73
|
1
|
2019-06-05 17:43
|