Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ernest ! zakończ z honorem hoć raz! ~fixx 3 2019-07-22 08:48
COAL ENERGY - CO RAZ LEPSZE INFO Z UKRAINY :) I CO TERAZ ? ~Tomi 2 2019-07-22 08:08
Czy ktoś się zajmie wreszcie tym towarzyszem LC! ~fixx 3 2019-07-21 22:54
O nie, jutro znowu sesja! A były dwa dni spokoju! ~majchrzak 4 2019-07-21 21:39
O nie, jutro znowu sesja! A były dwa dni spokoju! ~majchrzak 1 2019-07-21 20:59
Czy KNF może nałożyć karę za brak info ~Kazik 9 2019-07-21 17:59
1,4 w tym tygodniu ~Iggy 1 2019-07-21 17:58
Jest inwestor - Zakład Ciężkiej Syntezy Organicznej "blachownia" ~Mariusz_Pudzianowski 1 2019-07-21 09:00
Uwaga na Bitcoin. Spadnie o 60%. ~ZnanyAnalityk 4 2019-07-21 08:50
Będzie dobrze Getin to nie pudełko zapałek tylko zapalniczka ~You 4 2019-07-20 16:53
Forum ustawione moderator kasuje ~Mustafa 9 2019-07-20 07:08
Czy Leszek Czarnecki inwestuje w Bitcoina?? ~Butla 1 2019-07-19 23:01
I nie ma infa czyli nie ma inwestora ~Filin 5 2019-07-19 18:50
!!!Odbicie. Arkusz na S pusty. Lecimy na 10 zł. ~ZnanyAnalityk 5 2019-07-19 17:33
Pamiętacie bańkę w lutym? ~krzyżyczek_malusie 2 2019-07-19 17:07
Leszku, Leszku, opowiedz mi bajkę o orzeszku... ~Bykuś 3 2019-07-19 15:57
KUPPALANCIE CHOĆ 100 AKCJI A NIE ZANĘCAJ JELENI KUPNEM 1 AKCJI ~laki 1 2019-07-19 15:17
Idea rusza zaraz szarpnie ~Insider 7 2019-07-19 14:00
Pusto do 1.2 ~Jedziemy 1 2019-07-19 13:47
Noble też szarpią na maksy dzienne ~AnalitykGPW 3 2019-07-19 13:26
FORUM GETIN ~klajnak 1 2019-07-19 13:24
LESZKU!!! LESZKU!!! LESZKU!!! ~kalectwo_zdrowego 2 2019-07-19 13:21
Info w druku. Brawo posiadacze. ~ZnanyAnalityk 4 2019-07-19 13:05
Będzie dobrze - nie martwcie się. ~Analityk 3 2019-07-19 12:01
Warto przeczytać ~Tomi 3 2019-07-19 11:55
Ale tu mamy piękny akcjonariat ~Znznyanalityk2 2 2019-07-19 11:48
Dziś wielki dzień dla akconariuszy. ~ZnanyAnalityk 3 2019-07-19 10:59
Dlaczego bez przerwy mi stoi...?! ~Bykuś 5 2019-07-19 08:55
czemu lesiu milczy?niech powie co i jak proste:) ~karol 4 2019-07-18 23:15
Wycena z papieru ~Licealista 1 2019-07-18 23:05
[x]
GETIN -5,83% 0,40 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.