|
Ernest ! zakończ z honorem hoć raz!
|
~fixx
|
3
|
2019-07-22 08:48
|
|
COAL ENERGY - CO RAZ LEPSZE INFO Z UKRAINY :) I CO TERAZ ?
|
~Tomi
|
2
|
2019-07-22 08:08
|
|
Czy ktoś się zajmie wreszcie tym towarzyszem LC!
|
~fixx
|
3
|
2019-07-21 22:54
|
|
O nie, jutro znowu sesja! A były dwa dni spokoju!
|
~majchrzak
|
4
|
2019-07-21 21:39
|
|
O nie, jutro znowu sesja! A były dwa dni spokoju!
|
~majchrzak
|
1
|
2019-07-21 20:59
|
|
Czy KNF może nałożyć karę za brak info
|
~Kazik
|
9
|
2019-07-21 17:59
|
|
1,4 w tym tygodniu
|
~Iggy
|
1
|
2019-07-21 17:58
|
|
Jest inwestor - Zakład Ciężkiej Syntezy Organicznej "blachownia"
|
~Mariusz_Pudzianowski
|
1
|
2019-07-21 09:00
|
|
Uwaga na Bitcoin. Spadnie o 60%.
|
~ZnanyAnalityk
|
4
|
2019-07-21 08:50
|
|
Będzie dobrze Getin to nie pudełko zapałek tylko zapalniczka
|
~You
|
4
|
2019-07-20 16:53
|
|
Forum ustawione moderator kasuje
|
~Mustafa
|
9
|
2019-07-20 07:08
|
|
Czy Leszek Czarnecki inwestuje w Bitcoina??
|
~Butla
|
1
|
2019-07-19 23:01
|
|
I nie ma infa czyli nie ma inwestora
|
~Filin
|
5
|
2019-07-19 18:50
|
|
!!!Odbicie. Arkusz na S pusty. Lecimy na 10 zł.
|
~ZnanyAnalityk
|
5
|
2019-07-19 17:33
|
|
Pamiętacie bańkę w lutym?
|
~krzyżyczek_malusie
|
2
|
2019-07-19 17:07
|
|
Leszku, Leszku, opowiedz mi bajkę o orzeszku...
|
~Bykuś
|
3
|
2019-07-19 15:57
|
|
KUPPALANCIE CHOĆ 100 AKCJI A NIE ZANĘCAJ JELENI KUPNEM 1 AKCJI
|
~laki
|
1
|
2019-07-19 15:17
|
|
Idea rusza zaraz szarpnie
|
~Insider
|
7
|
2019-07-19 14:00
|
|
Pusto do 1.2
|
~Jedziemy
|
1
|
2019-07-19 13:47
|
|
Noble też szarpią na maksy dzienne
|
~AnalitykGPW
|
3
|
2019-07-19 13:26
|
|
FORUM GETIN
|
~klajnak
|
1
|
2019-07-19 13:24
|
|
LESZKU!!! LESZKU!!! LESZKU!!!
|
~kalectwo_zdrowego
|
2
|
2019-07-19 13:21
|
|
Info w druku. Brawo posiadacze.
|
~ZnanyAnalityk
|
4
|
2019-07-19 13:05
|
|
Będzie dobrze - nie martwcie się.
|
~Analityk
|
3
|
2019-07-19 12:01
|
|
Warto przeczytać
|
~Tomi
|
3
|
2019-07-19 11:55
|
|
Ale tu mamy piękny akcjonariat
|
~Znznyanalityk2
|
2
|
2019-07-19 11:48
|
|
Dziś wielki dzień dla akconariuszy.
|
~ZnanyAnalityk
|
3
|
2019-07-19 10:59
|
|
Dlaczego bez przerwy mi stoi...?!
|
~Bykuś
|
5
|
2019-07-19 08:55
|
|
czemu lesiu milczy?niech powie co i jak proste:)
|
~karol
|
4
|
2019-07-18 23:15
|
|
Wycena z papieru
|
~Licealista
|
1
|
2019-07-18 23:05
|