|
Wiać co sił
|
~Wiktor
|
5
|
2019-07-24 15:08
|
|
1,14-1,15 to dobry moment na sprzedaż
|
~sabinka
|
5
|
2019-07-24 15:05
|
|
Idea Bank daje 4% na lokacie. Brawo
|
~Pomorzanin
|
7
|
2019-07-24 12:38
|
|
Po co te podpuchy na TKO skoro każdy wie ż batonik zniknie na
|
~benek
|
3
|
2019-07-24 09:17
|
|
Pozytywny artykuł na WP
|
~leser
|
7
|
2019-07-24 07:36
|
|
O nie, za 25 minut zacznie się sesja :(
|
~wacek
|
4
|
2019-07-24 00:30
|
|
Niech się zamyka jak się chce i tak za jakiś czas zielono
|
~Ttt
|
4
|
2019-07-23 18:31
|
|
Piękny Świat
|
~Viki
|
1
|
2019-07-23 10:55
|
|
HOLDING ma super wyniki spółek agranicznych.Spada przez IDEE...
|
~Ali
|
8
|
2019-07-23 10:35
|
|
Ostatnie 2 miesiące trend rosnący
|
~Xx
|
3
|
2019-07-23 09:11
|
|
Za chwile nowobogadcy z rana beda sprzedawać :)
|
~Rex
|
2
|
2019-07-23 08:33
|
|
Kupujcie te akcje
|
~Blumister
|
1
|
2019-07-23 01:05
|
|
Będzie dobrze 2zl lub3zl powinno byc
|
~Ttt
|
3
|
2019-07-22 20:34
|
|
idei nie będzie a więc będzie polnoc
|
~Gepard
|
1
|
2019-07-22 18:37
|
|
zamknięcie na minusie
|
~technik-AT
|
2
|
2019-07-22 16:49
|
|
Czekam na gruba kase
|
~Gepard
|
1
|
2019-07-22 15:10
|
|
Brać puki tanio
|
~Znznyanalityk2
|
9
|
2019-07-22 14:13
|
|
Tutaj jeszcze będzie grubo
|
~Gepard
|
1
|
2019-07-22 13:54
|
|
Godzinowy na K i gruby zbiera
|
~Technik-AT
|
9
|
2019-07-22 13:49
|
|
Pusto w arkuszu sprzedaży
|
staryznajomy
|
3
|
2019-07-22 13:25
|
|
Jak to miło popatrzeć jak się szarańczka tratuje jeden drugiego.
|
~baca
|
1
|
2019-07-22 13:00
|
|
BYŁO JAKIEŚ INFO,ŻE TAK WZROSŁO?COŚ,KTOŚ WIE?PISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~zmieszany
|
5
|
2019-07-22 12:57
|
|
Leszek nie jest oszustem
|
~siusiak
|
6
|
2019-07-22 12:12
|
|
Słaby ten getin w porównaniu z Idea
|
~Alexx
|
2
|
2019-07-22 11:38
|
|
ZROBILI PIĘKNĄ PODBITKĘ, ŻE AŻ MIŁO POPATRZEĆ.A TERAZ POWOLUTKU SPADA -)
|
~ładnerzeczysiędzie
|
2
|
2019-07-22 11:23
|
|
Czy wy nadal myślicie że to będzie rosło, dziecko by widziało że spadnie
|
wemus
|
13
|
2019-07-22 11:02
|
|
Idea powolutku się rozpędza
|
~Rychu
|
2
|
2019-07-22 10:51
|
|
Same nowe twarze...
|
~Dobry_wujek
|
7
|
2019-07-22 10:41
|
|
Ale tydzień nas czeka!!!! Lecimy na historyczne Maxima.
|
~ZnanyAnalityk
|
6
|
2019-07-22 10:17
|
|
Cała gielda up
|
~Wiktor
|
2
|
2019-07-22 09:52
|