Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie taki diabeł straszny ~Ola 1 2019-07-18 19:45
Wszyscy kupujcie spółkę Kania na Kani odrobicie straty z Getina wemus 3 2019-07-18 19:27
Jak długo będzie zawieszone? ~Poinformowany 5 2019-07-18 18:08
Ależ dzisiaj obroty na Getin Holding, Idea Bank i GNB. Żyć nie umierać. ~nuda 4 2019-07-18 17:59
KOLEJNY DZIEŃ WYPISYWANIA BAJEK BEZ POKRYCIA... ~Xyz 10 2019-07-18 17:13
Sprzedaż na wyscigi ~Wiktor 6 2019-07-18 16:00
Czekamy na dalszy bieg wydarzeń a będzie się dzialo ~You 1 2019-07-18 14:44
Dzisiaj upływa termin skladek do BFG na fundusz przymusowej restrukturyz ~narcos 1 2019-07-18 12:59
Dokapitalizujcie wykresik moje robaczki ~Akcyjka 2 2019-07-18 12:03
Czuje info ~Xx 10 2019-07-18 11:45
Ustawiać się po lewej ~Zoba 5 2019-07-18 11:09
Tak się gruby ubiera za kasę ludu ~Insider 6 2019-07-18 10:15
Czy można pisać na innych forach ~Myśl 1 2019-07-18 08:47
I od samego rana naganiacze na spadki. ~Xx 3 2019-07-18 08:29
Chyba nie roztanę ~Ola 3 2019-07-18 08:08
Kiedy witamy 0,98? Marshall studzi szampana ~Kosmyczny 6 2019-07-18 07:07
Wystarczy spojrzeć na Wykres aby wiedzieć, że pozostały zgliszcza symbian 8 2019-07-18 06:58
Czy KNF to zawiesi? ~Edek 1 2019-07-18 06:44
IDEA po dzisiejszym spadku wyżej 12 gr od infa.... ~Ali 3 2019-07-18 06:44
dzis ostatni termin brak inwestora nura w dol wemus 2 2019-07-18 06:43
Dzisiaj sprzedają a za tydzień będą kupowac ~You 1 2019-07-17 20:38
Sygnau sprzedaży na wykresie ~godzila 3 2019-07-17 20:08
I co kasztaniaki lolek1337 3 2019-07-17 16:51
do rafcyk ~klajnak 5 2019-07-17 16:21
Dawno nie wzdęła się getinowska kicha ~otello 2 2019-07-17 14:42
IDEA dalej się męczą KNF postępowanie administracyjne staryznajomy 10 2019-07-17 14:33
Odrobicie na Nowa Gala ~Poinformowany 3 2019-07-17 13:47
A ja tam dobralem po 1,09 staryznajomy 6 2019-07-17 13:38
JEST POPYCHACZ BĘDZIE UBIERANKO JAK TA LALA ~gienek 6 2019-07-17 13:37
Zaraz popychacz zostanie wycofany ~takbędzie 2 2019-07-17 12:44
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.