Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Odebrałem 1,05 sprzedane po 1,11 :) ~Info 1 2019-08-05 12:09
Jak chcecie to pozwijcie mnie do sądu! Ale getina i tak nie oddam! ~tadek79 9 2019-08-05 11:50
Zjadłem batona 100k :) ~rafcyk 18 2019-08-05 11:30
Podwójny fix się szykuje ~Blumister 1 2019-08-05 11:02
Powtórzę, bo zapewne uszło uwadze................., że..... zyga_1 3 2019-08-05 11:00
Błagam o opinię !!! ~OOOOOOOOOOOOO 1 2019-08-05 10:59
Napięcie rośnie. Na S przybywa na K uciekają ~Poinformowany 16 2019-08-05 10:47
Nadchodzi wybicie ~i_tyle 9 2019-08-05 10:39
Mało stopów zawiedziony jestem ~tadek79 1 2019-08-05 10:35
Zaczęło się!!!!!!!!!!! Obroty!!!!!!!!!!!!!!!. Mega tydzień się zapowiada ~ZnanyAnalityk 3 2019-08-05 09:03
Inwestor wejdzie na niekorzystnych dla akcjonariuszy warunkach ~OczywistyFaktKurka 5 2019-08-04 21:38
ALE SIE WYSYPALO TROLI SPADKOWYCH OBLED ~Mustafa 11 2019-08-04 18:49
Wystarczy spojrzeć na Wykres żeby wiedzieć że.. ~Symbian 11 2019-08-03 18:41
AT Getin ~Maciej 1 2019-08-03 13:26
Leszek dobrze sie trzyma w porównaniu do szerokiego ~Rex 8 2019-08-03 08:25
Dramat trwa. Nowe minima przed nami. ~ZnanyAnalityk 10 2019-08-02 23:03
Przeciez to jest dystrybucja papieru toaletowego....widzicie tu ~narcos 11 2019-08-02 22:26
Co oznacza "robienie kółek" w slangu giełdowym? ~Ameba 8 2019-08-02 22:22
Zafundowaliście sobie strasznego bigosu na weekend ~grzesznyKsiądz 2 2019-08-02 22:15
99% forum pod lodem ~Kazik 1 2019-08-02 16:57
Męczący naganiacze z forum. ~Xx 6 2019-08-02 16:55
Cos im naganianie nie wychodzi ~Rex 4 2019-08-02 15:55
WAZNA ANALIZA CZYTAC ~Technikanalitykmusta 4 2019-08-02 15:43
Zaczyna się panika. 1.08 ~Insider 6 2019-08-02 15:22
Dlaczego Idea wczoraj i dzisiaj nie spada po taich informacjach i kto ? ~grzesiek 2 2019-08-02 14:26
Widzicie tego batona na kupno IDEI ktos sie bawi ~Rex 2 2019-08-02 14:06
Sypanie z koszyka do koszyka male obroty staryznajomy 7 2019-08-02 12:52
Marshall warto z nim zagrac na spadki ~Maciej 11 2019-08-02 12:23
Posty prospadkowe i atmosferka strachu to ~Zobaczymy 2 2019-08-02 12:21
LESZKU NASZ KTÓRYŚ JEST W NIEBIE ~AMEN 6 2019-08-02 11:37
[x]
GETIN -5,83% 0,40 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.