|
Czemu wszyscy już mają akcje i nikt nie kupuje ?
|
~grzesiek
|
7
|
2019-08-02 10:24
|
|
Fajnie spada
|
~Ola
|
3
|
2019-08-02 09:57
|
|
Czemu nie spada ktoś wie:)
|
~tadek79
|
6
|
2019-08-02 09:45
|
|
Czarnecki wywalił pałę na akcjonariuszy
|
~niko
|
3
|
2019-08-02 09:26
|
|
JEZUS MARIA ZBLIŻA SIĘ SESJA RATUJ SIĘ KTO MOŻE!!!
|
~Przerażony
|
1
|
2019-08-02 08:48
|
|
Co się dzieje z tym rzekomo zainteresowanym funduszem
|
~jakub
|
2
|
2019-08-02 07:19
|
|
No i USA na czerwono będą skoki
|
~Pogrzebowy
|
3
|
2019-08-02 01:27
|
|
Nadchodzą ciężkie czasy dla giełd
|
~Prezes_spolki
|
2
|
2019-08-01 22:35
|
|
Ci co wroca z pracy dzisiaj jutro zaczna z rana wyprzedaz
|
~grzesiek
|
7
|
2019-08-01 22:35
|
|
Na szerokim czerwono a holding stabilnie
|
~Xx
|
7
|
2019-08-01 15:44
|
|
A co tu taka cisza bywały gorsze dni :)
|
~tadek79
|
4
|
2019-08-01 15:19
|
|
Uwaga po panika na szerokim mogą dolne robić
|
~Insider
|
1
|
2019-08-01 14:45
|
|
kupi jakiś inwestor którąś ze spółek Leszka?
|
~inwestorPL
|
1
|
2019-08-01 13:47
|
|
Dzisiejsza prasa na temat ideaBanku nie ciekawe
|
~grzesiek
|
3
|
2019-08-01 12:26
|
|
Arkusz na kupno nieciekawy
|
~grzesiek
|
4
|
2019-08-01 11:33
|
|
TROLE SPADKOWE NIE STRASZYC FORUMOWICZOW
|
~Mustafa
|
1
|
2019-08-01 11:04
|
|
DAWAC DZIADA NA 25ZL W KONCU TO BANKI
|
~Mustafa
|
1
|
2019-08-01 10:55
|
|
To bardzo pozytywne info!!
|
~tadek79
|
7
|
2019-07-31 23:34
|
|
Getin źle wpłynął na moje i wasze życie
|
~anonimowy
|
2
|
2019-07-31 21:08
|
|
Tykającą bomba zegarowa tyka GŁOŚNIEJ a Leszek głośno Śmieje się
|
~gruby
|
3
|
2019-07-31 18:36
|
|
ciekawe co doktor Leszek planuje
|
~drobnyinwestor
|
4
|
2019-07-31 18:18
|
|
co się dzieje z getinnobel bank ? na minimach
|
~grzesiek
|
12
|
2019-07-31 13:32
|
|
Antywskazniki wystąp
|
yoggi
|
4
|
2019-07-31 11:15
|
|
Małe obroty i już strasza na S haha
|
staryznajomy
|
2
|
2019-07-31 11:01
|
|
Czyżby mocny papier - bo gdzie koleczka pytam
|
~Koleczko
|
3
|
2019-07-31 09:48
|
|
Pokusa wywalenia akcji - w końcu tąpnie
|
~analityk_swiec
|
2
|
2019-07-31 09:35
|
|
TAK JAK PISAŁEM
|
~RRRrrr
|
3
|
2019-07-31 09:35
|
|
Wystawiać po 1,15 na S skupuja wsio
|
staryznajomy
|
9
|
2019-07-31 09:33
|
|
Getin Mwtrade jedzie Taxi
|
~Maciej
|
1
|
2019-07-31 08:05
|
|
Szukam portalu o tematyce giełdowej z w miarę aktualnymi danymi.........
|
~narcos
|
3
|
2019-07-31 07:19
|