Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czemu wszyscy już mają akcje i nikt nie kupuje ? ~grzesiek 7 2019-08-02 10:24
Fajnie spada ~Ola 3 2019-08-02 09:57
Czemu nie spada ktoś wie:) ~tadek79 6 2019-08-02 09:45
Czarnecki wywalił pałę na akcjonariuszy ~niko 3 2019-08-02 09:26
JEZUS MARIA ZBLIŻA SIĘ SESJA RATUJ SIĘ KTO MOŻE!!! ~Przerażony 1 2019-08-02 08:48
Co się dzieje z tym rzekomo zainteresowanym funduszem ~jakub 2 2019-08-02 07:19
No i USA na czerwono będą skoki ~Pogrzebowy 3 2019-08-02 01:27
Nadchodzą ciężkie czasy dla giełd ~Prezes_spolki 2 2019-08-01 22:35
Ci co wroca z pracy dzisiaj jutro zaczna z rana wyprzedaz ~grzesiek 7 2019-08-01 22:35
Na szerokim czerwono a holding stabilnie ~Xx 7 2019-08-01 15:44
A co tu taka cisza bywały gorsze dni :) ~tadek79 4 2019-08-01 15:19
Uwaga po panika na szerokim mogą dolne robić ~Insider 1 2019-08-01 14:45
kupi jakiś inwestor którąś ze spółek Leszka? ~inwestorPL 1 2019-08-01 13:47
Dzisiejsza prasa na temat ideaBanku nie ciekawe ~grzesiek 3 2019-08-01 12:26
Arkusz na kupno nieciekawy ~grzesiek 4 2019-08-01 11:33
TROLE SPADKOWE NIE STRASZYC FORUMOWICZOW ~Mustafa 1 2019-08-01 11:04
DAWAC DZIADA NA 25ZL W KONCU TO BANKI ~Mustafa 1 2019-08-01 10:55
To bardzo pozytywne info!! ~tadek79 7 2019-07-31 23:34
Getin źle wpłynął na moje i wasze życie ~anonimowy 2 2019-07-31 21:08
Tykającą bomba zegarowa tyka GŁOŚNIEJ a Leszek głośno Śmieje się ~gruby 3 2019-07-31 18:36
ciekawe co doktor Leszek planuje ~drobnyinwestor 4 2019-07-31 18:18
co się dzieje z getinnobel bank ? na minimach ~grzesiek 12 2019-07-31 13:32
Antywskazniki wystąp yoggi 4 2019-07-31 11:15
Małe obroty i już strasza na S haha staryznajomy 2 2019-07-31 11:01
Czyżby mocny papier - bo gdzie koleczka pytam ~Koleczko 3 2019-07-31 09:48
Pokusa wywalenia akcji - w końcu tąpnie ~analityk_swiec 2 2019-07-31 09:35
TAK JAK PISAŁEM ~RRRrrr 3 2019-07-31 09:35
Wystawiać po 1,15 na S skupuja wsio staryznajomy 9 2019-07-31 09:33
Getin Mwtrade jedzie Taxi ~Maciej 1 2019-07-31 08:05
Szukam portalu o tematyce giełdowej z w miarę aktualnymi danymi......... ~narcos 3 2019-07-31 07:19
[x]
GETIN -4,13% 0,43 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.