Rafcyk i ci jego koledzy po fachu byliby kompletnymi idiotami gdyby robili to co piszą.Każdy wie że banki Leszka były gówno warte od samego początku ten wie kto tam pracował,teraz jest to tylko kropka nad i.Rafcykowi,Staremu itd... wydaje się że zmienią przeszłość a już zmieniają przyszłość.Boże prowadź !!!