Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Getback ~RRRrrr 5 2025-09-11 12:47
Ubrać się nie ubrać oto jest pytanie ~Cnc 6 2025-09-09 14:25
Jak myślicie jest jeszcze przyszłość w tym getinie ~Lcv 6 2025-09-08 22:22
emocje są niewyobrażalne ~RRRrrr 8 2025-09-08 16:58
2500 dzisiaj dobrałem. ~RRRrrr 1 2025-09-08 14:55
Pytanko ~RRRrrr 1 2025-09-03 22:12
Po raporcie ~nawiedzony 4 2025-08-29 15:52
Raport półroczny ~Kris 1 2025-08-29 07:05
Zostało 58 mln złotych w kasie ~RRRrrr 8 2025-08-28 10:29
Zludzenia ~nawiedzony 3 2025-08-28 09:26
Dywidenda ~Makler 8 2025-08-28 09:10
Kroczki ~nawiedzony 2 2025-08-27 16:53
Takie coś. ~RRRrrr 2 2025-08-25 14:09
Dlaczego niechcą schodzić niżej? ~RRRrrr 7 2025-08-25 07:43
Optymistycznie to wygląda dlugoterminowo . ~Cnc 3 2025-08-22 15:43
A i 50 procent minus się znajdzie . ~Dario 2 2025-08-21 11:48
IDEA Bank ~RRRrrr 1 2025-08-17 22:50
Wczoraj prawie 0,57 dzisiaj poniżej 0,52 ~RRRrrr 7 2025-08-15 18:56
Nastepny poziom ~nawiedzony 8 2025-08-12 16:40
Technicznie ~RRRrrr 18 2025-08-11 21:25
Wszystko wraca do normy ~RRRrrr 8 2025-08-09 09:50
Pozew ~nawiedzony 6 2025-08-07 14:44
Pasujace slowa piosenki ~nawiedzony 1 2025-08-07 09:15
Rzeczywistosc ~nawiedzony 3 2025-08-04 13:47
Getin dzieci. w nogi ~Isa 2 2025-07-31 16:35
Spółka odleszczona w 70-80% ~RRRrrr 14 2025-07-31 15:54
Brawo ~nawiedzony 2 2025-07-30 14:05
Może dokupię a może sprzedam z minutowym wyprzedzeniem ~RRRrrr 4 2025-07-30 11:29
Proszę zainteresować sie społką izostal ~RRRrrr 8 2025-07-30 05:54
Piękne zagrywki na getinku ~RRRrrr 2 2025-07-29 19:10
[x]
GETIN -11,19% 0,38 2026-06-23 11:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.