Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak będzie po 64 to nerkę oddam i pożyczka u bociana ~Cnc 1 2025-10-31 12:16
GETIN wznawia działalność w branży finasowej - INFO ~Stach 1 2025-10-31 09:54
Zaraz zjazd do bazy 40 gr? ~interesariusz 2 2025-10-31 09:47
Ostatni dzień prezesury Piotra Miałkowskiego ~RRRrrr 1 2025-10-31 09:46
Wzrost obrotów, ktoś coś wie :) ~Dajpanspokojzbankami 1 2025-10-30 16:54
Obroty ładne ~Musa 9 2025-10-30 16:35
Za 4 dni Getin będzie w nowej rzeczywistości. ~RRRrrr 4 2025-10-29 17:27
FAKTORING ~RRRrrr 2 2025-10-28 10:01
Powolutku zbliżamy się do .60 gr ~Cnc 1 2025-10-27 07:22
Status quo ~nawiedzony 1 2025-10-24 10:55
Zmienili lokum firmy na większe ~RRRrrr 3 2025-10-23 13:53
Wiadomosc ~nawiedzony 5 2025-10-20 18:42
Czy LC kupił już tą spółkę windykacyjną ? ~lolek 1 2025-10-20 12:26
Na to warto zwrócić uwagę ~Men 2 2025-10-16 18:25
Powiecie zamiaru ~nawiedzony 2 2025-10-15 14:05
Tu się może zdarzyć coś dobrego ~Cnc 4 2025-10-13 18:26
Emocje ~nawiedzony 11 2025-10-10 14:56
Jeść nie woła .Sprzedam na 2.50 to jest moje minimum ~Cnc 4 2025-10-10 11:38
bardzo ciekawe ~RRRrrr 2 2025-10-09 11:37
Emocje ~nawiedzony 6 2025-10-08 20:04
Troszkę skubnąłem ~RRRrrr 4 2025-10-06 11:36
Ja mam czas i tu będzie duże wygranko . ~cnc 4 2025-09-29 10:13
Czyli wracam chyba powoli do pana LC ~RRRrrr 4 2025-09-25 21:11
Velo przygotowuje otwarcie biura maklerskiego. ~Lcv 3 2025-09-25 10:11
Przekaz ~nawiedzony 2 2025-09-23 13:53
Dywidenda - jestem Nowy ~Xyz 3 2025-09-19 17:16
Stagnacja ~nawiedzony 2 2025-09-17 16:17
O czym należy pamiętać a co umyka. ~RRRrrr 4 2025-09-17 14:24
Dzisiaj +5 ~RRRrrr 3 2025-09-16 09:45
Getin ma zamiar nabyć FaktorOne ~Michał 3 2025-09-15 23:17
[x]
GETIN -6,76% 0,40 2026-06-23 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.