Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
w oczekiwaniu na NWZ..:-) ~mózio spokojny 2 2011-09-01 17:28
erg ~apel 1 2011-09-01 12:14
erg ~WACEK 1 2011-09-01 12:05
erg ~niedouczony 1 2011-09-01 11:09
erg ~obciach 1 2011-09-01 10:53
erg ~lichwa 1 2011-09-01 10:18
erg ~trend 1 2011-09-01 10:10
erg ~JASIEK 1 2011-09-01 09:03
erg ~WIEŚNIAK 1 2011-09-01 08:55
erg ~AKCJONARISZ 7 2011-09-01 05:08
to pozytywnie ~olek 2 2011-08-31 21:27
Znamy nazwę " FIRMY". Co dalej z kursem ? ~Piotr 3 2011-08-31 20:17
ŻART??? ~Lex 1 2011-08-31 19:52
KA-PLAST A.D.J.Kacprowicz ~EGON 1 2011-08-31 19:24
erg ~dlaczego 1 2011-08-31 15:23
erg ~ANTONI 2 2011-08-31 13:26
erg ~BADZIEWIAK 1 2011-08-31 13:18
erg ~bankrucik 2 2011-08-31 12:10
proponuję zadzwonić do erga chyba Was steć na 2 zł ~egon 3 2011-08-31 11:18
przejecie. ~krokus 1 2011-08-31 10:36
erg ~ZENEK 1 2011-08-31 08:08
ile? ~wrozka 1 2011-08-31 07:05
no znawcy raportow moze jakiś komentarz? ~EGON 9 2011-08-30 22:34
erg ~DORADCA 9 2011-08-30 18:25
scenariusz... ~Lex 3 2011-08-30 17:46
optymisci nabrali wody w usta ~ona 1 2011-08-30 15:37
PATROWICZ ROZPOCZYNA KURS ERGU WZNIEŚ NA SZCZYTY!! ~Bufot 13 2011-08-30 14:11
To kiedy wybicie na ERGu ?????? ~wuj 2 2011-08-30 13:30
erg ~PETRLOEK 2 2011-08-30 13:27
erg ~ziomal 1 2011-08-30 12:16
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.