| w oczekiwaniu na NWZ..:-) | ~mózio spokojny | 2 | 2011-09-01 17:28 |
| erg | ~apel | 1 | 2011-09-01 12:14 |
| erg | ~WACEK | 1 | 2011-09-01 12:05 |
| erg | ~niedouczony | 1 | 2011-09-01 11:09 |
| erg | ~obciach | 1 | 2011-09-01 10:53 |
| erg | ~lichwa | 1 | 2011-09-01 10:18 |
| erg | ~trend | 1 | 2011-09-01 10:10 |
| erg | ~JASIEK | 1 | 2011-09-01 09:03 |
| erg | ~WIEŚNIAK | 1 | 2011-09-01 08:55 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 7 | 2011-09-01 05:08 |
| to pozytywnie | ~olek | 2 | 2011-08-31 21:27 |
| Znamy nazwę " FIRMY". Co dalej z kursem ? | ~Piotr | 3 | 2011-08-31 20:17 |
| ŻART??? | ~Lex | 1 | 2011-08-31 19:52 |
| KA-PLAST A.D.J.Kacprowicz | ~EGON | 1 | 2011-08-31 19:24 |
| erg | ~dlaczego | 1 | 2011-08-31 15:23 |
| erg | ~ANTONI | 2 | 2011-08-31 13:26 |
| erg | ~BADZIEWIAK | 1 | 2011-08-31 13:18 |
| erg | ~bankrucik | 2 | 2011-08-31 12:10 |
| proponuję zadzwonić do erga chyba Was steć na 2 zł | ~egon | 3 | 2011-08-31 11:18 |
| przejecie. | ~krokus | 1 | 2011-08-31 10:36 |
| erg | ~ZENEK | 1 | 2011-08-31 08:08 |
| ile? | ~wrozka | 1 | 2011-08-31 07:05 |
| no znawcy raportow moze jakiś komentarz? | ~EGON | 9 | 2011-08-30 22:34 |
| erg | ~DORADCA | 9 | 2011-08-30 18:25 |
| scenariusz... | ~Lex | 3 | 2011-08-30 17:46 |
| optymisci nabrali wody w usta | ~ona | 1 | 2011-08-30 15:37 |
| PATROWICZ ROZPOCZYNA KURS ERGU WZNIEŚ NA SZCZYTY!! | ~Bufot | 13 | 2011-08-30 14:11 |
| To kiedy wybicie na ERGu ?????? | ~wuj | 2 | 2011-08-30 13:30 |
| erg | ~PETRLOEK | 2 | 2011-08-30 13:27 |
| erg | ~ziomal | 1 | 2011-08-30 12:16 |