| SP500 2,85 Nasdaq 3,04 pięknie | ~xxx | 3 | 2011-09-07 22:55 |
| Idą zmiany | ~xxx | 2 | 2011-09-07 22:51 |
| wycena Patrowiczow ERG ---17 zł | ~ergfan | 8 | 2011-09-07 22:32 |
| Patrowicz wchodzi w ERG !!!!!!!!!!!!!!!! | ~aaa | 17 | 2011-09-07 22:18 |
| erg | ~student | 3 | 2011-09-07 18:59 |
| min. 50% do przodu | ~Ona | 2 | 2011-09-07 15:25 |
| erg | ~wazelina | 2 | 2011-09-07 15:23 |
| erg | ~agent/wsi | 1 | 2011-09-07 14:13 |
| erg | ~ciekawy | 2 | 2011-09-07 14:04 |
| Dalej LIPA, CIAGLE MAJA NAS GDZIES | ~Lex | 1 | 2011-09-07 13:05 |
| erg | ~spekula | 1 | 2011-09-07 12:21 |
| erg | ~wazelina | 1 | 2011-09-07 10:37 |
| erg | ~wiesniak | 1 | 2011-09-07 10:25 |
| erg | ~BADZIEWIAK | 4 | 2011-09-07 09:49 |
| erg | ~CIENKI | 1 | 2011-09-07 09:35 |
| erg | ~don wasyl | 4 | 2011-09-06 16:55 |
| erg | ~widły | 1 | 2011-09-06 15:18 |
| erg | ~spekula | 1 | 2011-09-06 11:05 |
| Dalszy wodospad | ~On | 3 | 2011-09-06 08:53 |
| i co... moze grudzien 2012 odbije?! | ~kazik | 1 | 2011-09-05 21:22 |
| chemos | ~spekula | 3 | 2011-09-05 18:19 |
| heheh znów was don nabiera:)gdzie te 3zł:)sory 19gr:PPtu bedzie płacz:) | ~kolo | 4 | 2011-09-05 18:14 |
| erg | ~xxx | 1 | 2011-09-05 13:38 |
| LIPA C.D... | ~kaziu | 1 | 2011-09-05 12:01 |
| ERG to super śmieć | ~ja | 10 | 2011-09-05 09:24 |
| skandal!!! | ~Lex | 9 | 2011-09-04 17:26 |
| zalosne | ~lex | 4 | 2011-09-02 18:28 |
| erg | ~frytko cola | 2 | 2011-09-02 18:05 |
| ERG: powrót do spadków? | ~adds | 2 | 2011-09-02 17:55 |
| czyli co jednak popierdółka a nie wzrosty były - dzisiaj wywalanko | ~termix | 5 | 2011-09-01 22:17 |