Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
SP500 2,85 Nasdaq 3,04 pięknie ~xxx 3 2011-09-07 22:55
Idą zmiany ~xxx 2 2011-09-07 22:51
wycena Patrowiczow ERG ---17 zł ~ergfan 8 2011-09-07 22:32
Patrowicz wchodzi w ERG !!!!!!!!!!!!!!!! ~aaa 17 2011-09-07 22:18
erg ~student 3 2011-09-07 18:59
min. 50% do przodu ~Ona 2 2011-09-07 15:25
erg ~wazelina 2 2011-09-07 15:23
erg ~agent/wsi 1 2011-09-07 14:13
erg ~ciekawy 2 2011-09-07 14:04
Dalej LIPA, CIAGLE MAJA NAS GDZIES ~Lex 1 2011-09-07 13:05
erg ~spekula 1 2011-09-07 12:21
erg ~wazelina 1 2011-09-07 10:37
erg ~wiesniak 1 2011-09-07 10:25
erg ~BADZIEWIAK 4 2011-09-07 09:49
erg ~CIENKI 1 2011-09-07 09:35
erg ~don wasyl 4 2011-09-06 16:55
erg ~widły 1 2011-09-06 15:18
erg ~spekula 1 2011-09-06 11:05
Dalszy wodospad ~On 3 2011-09-06 08:53
i co... moze grudzien 2012 odbije?! ~kazik 1 2011-09-05 21:22
chemos ~spekula 3 2011-09-05 18:19
heheh znów was don nabiera:)gdzie te 3zł:)sory 19gr:PPtu bedzie płacz:) ~kolo 4 2011-09-05 18:14
erg ~xxx 1 2011-09-05 13:38
LIPA C.D... ~kaziu 1 2011-09-05 12:01
ERG to super śmieć ~ja 10 2011-09-05 09:24
skandal!!! ~Lex 9 2011-09-04 17:26
zalosne ~lex 4 2011-09-02 18:28
erg ~frytko cola 2 2011-09-02 18:05
ERG: powrót do spadków? ~adds 2 2011-09-02 17:55
czyli co jednak popierdółka a nie wzrosty były - dzisiaj wywalanko ~termix 5 2011-09-01 22:17
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.