Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
erg ~analityk 2 2011-10-05 12:53
ERG: odbicie od dolnego ograniczenia ~sytz 1 2011-10-05 11:29
KONIEC PROMOCJI? JA SKŁADAM REKLAMACJĘ NE ERGA I CZY JEST GWARANCJA? ~Lex 1 2011-10-05 10:53
założe sie o skrzynke whisky ze to patro skupuje atlantis dalej mam erga ~kolo 5 2011-10-05 09:59
erg ~widły 1 2011-10-05 09:59
KTOS JESZCZE WIERZY W ERGA, CZY STYPA? ~klf 2 2011-10-05 09:51
krokus skupujesz?:) ~stanczyk 1 2011-10-04 19:58
jak podadzą wyniki za 3 kwartał to pewnie zaliczymy 40 groszy ~KMIETEK 2 2011-10-04 18:20
erg ~DZWONEK 1 2011-10-04 15:53
erg ~AKCJONARISZ 3 2011-10-04 09:23
Zawiadomienie o pośrednim zbyciu akcji, zejście poniżej 5% ~patrowicz SPRZEDAŁ 8 2011-10-03 21:26
erg ~AKCJONARISZ 11 2011-10-03 19:01
erg ~DORADCA 3 2011-10-03 17:42
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-10-03 11:49
erg ~spekula 2 2011-10-03 11:09
Jak tam erg-owcy Blajer mówi biznes ~ergowiec 84 2011-10-03 08:25
Rejestracja zmian w Radzie Nadzorczej Emitenta ~fan patrowicza 1 2011-10-02 17:06
Rada ~advice 17 2011-10-02 17:01
wszyscy oczy zrobili i maja stan przedzawalowy ~doctor 1 2011-09-30 21:15
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-09-30 13:42
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-09-30 13:38
ERG...przekręt!! ~obserwator 2 2011-09-30 12:17
kupowac naganiacze kupowac... ~jk 2 2011-09-30 10:35
Ciągle "s"pada....(...) "s"pada..... ~one 8 2011-09-30 08:56
jakie to smutne ~jk 2 2011-09-29 19:58
erg ~jarzabek 2 2011-09-29 19:26
erg ~agent/wsi 1 2011-09-29 19:14
Na inwestycje potrzebna jest kasa!!! ~mózio niezawistny 1 2011-09-29 17:43
erg ~rudy i biedny 2 2011-09-29 17:26
Prosze zdjąc zapore na 60 gr albo ja rozebrac.... ! ~mon 1 2011-09-29 15:14
[x]
ERG -1,40% 42,20 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.