| erg | ~analityk | 2 | 2011-10-05 12:53 |
| ERG: odbicie od dolnego ograniczenia | ~sytz | 1 | 2011-10-05 11:29 |
| KONIEC PROMOCJI? JA SKŁADAM REKLAMACJĘ NE ERGA I CZY JEST GWARANCJA? | ~Lex | 1 | 2011-10-05 10:53 |
| założe sie o skrzynke whisky ze to patro skupuje atlantis dalej mam erga | ~kolo | 5 | 2011-10-05 09:59 |
| erg | ~widły | 1 | 2011-10-05 09:59 |
| KTOS JESZCZE WIERZY W ERGA, CZY STYPA? | ~klf | 2 | 2011-10-05 09:51 |
| krokus skupujesz?:) | ~stanczyk | 1 | 2011-10-04 19:58 |
| jak podadzą wyniki za 3 kwartał to pewnie zaliczymy 40 groszy | ~KMIETEK | 2 | 2011-10-04 18:20 |
| erg | ~DZWONEK | 1 | 2011-10-04 15:53 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 3 | 2011-10-04 09:23 |
| Zawiadomienie o pośrednim zbyciu akcji, zejście poniżej 5% | ~patrowicz SPRZEDAŁ | 8 | 2011-10-03 21:26 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 11 | 2011-10-03 19:01 |
| erg | ~DORADCA | 3 | 2011-10-03 17:42 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-10-03 11:49 |
| erg | ~spekula | 2 | 2011-10-03 11:09 |
| Jak tam erg-owcy Blajer mówi biznes | ~ergowiec | 84 | 2011-10-03 08:25 |
| Rejestracja zmian w Radzie Nadzorczej Emitenta | ~fan patrowicza | 1 | 2011-10-02 17:06 |
| Rada | ~advice | 17 | 2011-10-02 17:01 |
| wszyscy oczy zrobili i maja stan przedzawalowy | ~doctor | 1 | 2011-09-30 21:15 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-09-30 13:42 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-09-30 13:38 |
| ERG...przekręt!! | ~obserwator | 2 | 2011-09-30 12:17 |
| kupowac naganiacze kupowac... | ~jk | 2 | 2011-09-30 10:35 |
| Ciągle "s"pada....(...) "s"pada..... | ~one | 8 | 2011-09-30 08:56 |
| jakie to smutne | ~jk | 2 | 2011-09-29 19:58 |
| erg | ~jarzabek | 2 | 2011-09-29 19:26 |
| erg | ~agent/wsi | 1 | 2011-09-29 19:14 |
| Na inwestycje potrzebna jest kasa!!! | ~mózio niezawistny | 1 | 2011-09-29 17:43 |
| erg | ~rudy i biedny | 2 | 2011-09-29 17:26 |
| Prosze zdjąc zapore na 60 gr albo ja rozebrac.... ! | ~mon | 1 | 2011-09-29 15:14 |