| Aż 3 wnioski o upadłość EEX !! !!! | ~Róża | 17 | 2020-09-24 11:30 |
| Eko Export - na razie niewielu wierzy a tymczasem... | grubyjanuary | 7 | 2020-09-24 11:12 |
| Analiza techniczna | ~Zbychu | 2 | 2020-09-24 08:24 |
| Teraz | ~Ziom | 1 | 2020-09-23 16:02 |
| Co dalej | ~smerf | 2 | 2020-09-23 14:56 |
| Nie będzie żadnej emisji w przewidywanym czasie | swój | 2 | 2020-09-23 14:13 |
| Ale urwał... | irek_air | 9 | 2020-09-23 12:57 |
| Lipa z tą emisją może wrócić na 4,00pln | ~Jakub | 4 | 2020-09-23 12:56 |
| WZA i emisja akcji czy teraz warto kupować po tej cenie... | ~Michał | 4 | 2020-09-23 12:55 |
| Termorex - ż ja tego nie zauwżyłem | grubyjanuary | 1 | 2020-09-23 12:38 |
| Info | ~smerf | 7 | 2020-09-23 12:36 |
| Zamknięcie na widłach | ~Edon | 2 | 2020-09-23 11:35 |
| WSPÓŁPRACA SELENA - EKOEXPORT CORAZ GŁOŚNIEJ W BIELSKU !! | ~sobota | 16 | 2020-09-23 11:10 |
| mikrosfera - przyszłość ... | ~Inwestor | 1 | 2020-09-23 10:58 |
| Ale info!!!!!!! | ~Kolo | 5 | 2020-09-23 10:58 |
| Zaczyna się... | ~KRIS | 1 | 2020-09-23 10:50 |
| Czy ktos zna jakies przecieki??? | ~Pedro | 1 | 2020-09-23 10:45 |
| Getin, Idea, Eex - największa trupiarnia rośnie | ~mk_gda_to_gnida | 2 | 2020-09-23 10:41 |
| Spółka - CTE | ~Inwestor | 3 | 2020-09-23 10:35 |
| O tak | ~gruby | 2 | 2020-09-23 10:31 |
| Super info | ~smerf | 1 | 2020-09-23 10:30 |
| Jaka będzie cena nowej emisji akcji. | ~Ekos | 6 | 2020-09-23 10:18 |
| Dziś dzień Kolo | ~Kolo | 2 | 2020-09-23 08:59 |
| 5zl | ~Stefan | 3 | 2020-09-22 20:41 |
| Nie upadło .... na razie | ~mk_gda_to_gnida | 7 | 2020-09-22 20:04 |
| sekretariat.cyber@ksp.policja.gov.pl TU MOŻNA ZGŁASZAĆ | ~wtorek | 6 | 2020-09-22 19:00 |
| Dziś dzień EKO!!! | ~Kolo | 6 | 2020-09-22 14:42 |
| Ugoda z zumirem,czyli niedługo emisja??? | ~Donald | 14 | 2020-09-22 11:35 |
| Dobra korekta po super infie! Na 4.50 dno uklepane! Teraz w górę! | rozwaga | 6 | 2020-09-22 10:22 |
| EEx i Selena | ~Daro | 1 | 2020-09-22 09:06 |