Forum giełdowe spółki EKO EXPORT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Aż 3 wnioski o upadłość EEX !! !!! ~Róża 17 2020-09-24 11:30
Eko Export - na razie niewielu wierzy a tymczasem... grubyjanuary 7 2020-09-24 11:12
Analiza techniczna ~Zbychu 2 2020-09-24 08:24
Teraz ~Ziom 1 2020-09-23 16:02
Co dalej ~smerf 2 2020-09-23 14:56
Nie będzie żadnej emisji w przewidywanym czasie swój 2 2020-09-23 14:13
Ale urwał... irek_air 9 2020-09-23 12:57
Lipa z tą emisją może wrócić na 4,00pln ~Jakub 4 2020-09-23 12:56
WZA i emisja akcji czy teraz warto kupować po tej cenie... ~Michał 4 2020-09-23 12:55
Termorex - ż ja tego nie zauwżyłem grubyjanuary 1 2020-09-23 12:38
Info ~smerf 7 2020-09-23 12:36
Zamknięcie na widłach ~Edon 2 2020-09-23 11:35
WSPÓŁPRACA SELENA - EKOEXPORT CORAZ GŁOŚNIEJ W BIELSKU !! ~sobota 16 2020-09-23 11:10
mikrosfera - przyszłość ... ~Inwestor 1 2020-09-23 10:58
Ale info!!!!!!! ~Kolo 5 2020-09-23 10:58
Zaczyna się... ~KRIS 1 2020-09-23 10:50
Czy ktos zna jakies przecieki??? ~Pedro 1 2020-09-23 10:45
Getin, Idea, Eex - największa trupiarnia rośnie ~mk_gda_to_gnida 2 2020-09-23 10:41
Spółka - CTE ~Inwestor 3 2020-09-23 10:35
O tak ~gruby 2 2020-09-23 10:31
Super info ~smerf 1 2020-09-23 10:30
Jaka będzie cena nowej emisji akcji. ~Ekos 6 2020-09-23 10:18
Dziś dzień Kolo ~Kolo 2 2020-09-23 08:59
5zl ~Stefan 3 2020-09-22 20:41
Nie upadło .... na razie ~mk_gda_to_gnida 7 2020-09-22 20:04
sekretariat.cyber@ksp.policja.gov.pl TU MOŻNA ZGŁASZAĆ ~wtorek 6 2020-09-22 19:00
Dziś dzień EKO!!! ~Kolo 6 2020-09-22 14:42
Ugoda z zumirem,czyli niedługo emisja??? ~Donald 14 2020-09-22 11:35
Dobra korekta po super infie! Na 4.50 dno uklepane! Teraz w górę! rozwaga 6 2020-09-22 10:22
EEx i Selena ~Daro 1 2020-09-22 09:06
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.