Dzisiejszy wykres eex sprawił że zainteresowałem się ta spółka. Nastąpiło wybicie ostatnio trwającego trendu spadkowego, na dodatek przy dużym wolumenie. Oznacza to w srednioterminowym lub krótkoterminowym okresie wzrosty. Z drugiej strony zapoznałem się z szacunkowymi przychodami za I półrocze. Nie są powalające, ale na pewno są już zdyskonowane w cenie. Pytanie do tych którzy są tu już dłużej i być może nie tak jak typowi użytkownicy forum bankiera maja coś więcej do powiedzenia. Jak widzicie najbliższy czas dla tej spółki?