| Który to już raz pan prezes Jacek Dziedzic zakpił z akcjonariuszy? | ~kac | 7 | 2022-11-29 17:33 |
| wielka lipa | ~jaja | 8 | 2022-11-28 03:34 |
| zysk 1700% w górę !!!! | ~aaa | 2 | 2022-11-27 19:03 |
| BRAK ŚRODKÓW na spłatę zobowiązań | ~bla_bla | 10 | 2022-11-27 17:16 |
| Nie spada? Ba, rośnie!? | ~CheetahMyszowata | 7 | 2022-11-25 19:20 |
| zakupy | ~jaja | 2 | 2022-11-22 15:32 |
| Karawaniarze zmierzają na ruchome piaski ! The End | ~grubaskaKaskaKa | 8 | 2022-11-21 09:10 |
| No NIE WIERZĘ | ~bla_bla | 13 | 2022-11-14 02:03 |
| po co to wszystko? | ~mlody | 5 | 2022-11-12 09:52 |
| Ależ tu będzie gruuboo. | ~Kare | 4 | 2022-11-11 09:23 |
| hehe nie ma kasy na spłatę.... | ~ADMIN | 2 | 2022-11-10 19:45 |
| biegły rewident pisze to co od lat pisał fortepian | ~Andrzej | 10 | 2022-11-05 17:50 |
| o jejku, jejku, jejku ... | foratan | 3 | 2022-11-04 14:03 |
| lepiej wiadać tutaj bo będzie w swoim czasie do zrobienia 500% | ~dotacja20mln | 2 | 2022-11-04 14:00 |
| Czemu nie handlujecie? Aaaa... ZAWIESILI ! | kristoffer58 | 12 | 2022-11-03 08:39 |
| Piękna świeca | ~Paweł | 5 | 2022-11-02 23:19 |
| Znowu nas NABILI w KIBEL | ~kikiposz | 8 | 2022-11-02 18:04 |
| A jednak odwiesili dziś,na jak dlugo? | ~Rumun | 7 | 2022-11-02 16:49 |
| Info arbitraż 4mld cap 200 baniek GreenX | ~Mega | 1 | 2022-11-02 12:39 |
| ODP: | ~jaja | 4 | 2022-11-02 08:40 |
| Będzie stagnacja ? | ~Gbb | 1 | 2022-10-30 00:29 |
| I tak nie puszcza notowań bez opini | ~fred | 3 | 2022-10-29 12:05 |
| Jest raport,jest zysk!!!!!!Szok. | ~Rumun | 5 | 2022-10-29 10:49 |
| Może by się udać do biskupa? | ~Andrzej | 1 | 2022-10-29 09:26 |
| Dziś raport? | ~Ptaszek | 3 | 2022-10-28 20:23 |
| Maryla Rodowicz !! | ~balkonik | 9 | 2022-10-28 09:52 |
| RAPORCINA, co jest nie tak? | ~kikiposz | 11 | 2022-10-27 23:48 |
| C/z 0.3 c/wk 0.69. Nieprawdopodobne | ~IBSM | 14 | 2022-10-27 09:17 |
| TRZECIE PRZESUNIĘCIE raporciny !!! | ~ale_kibel | 19 | 2022-10-25 15:35 |
| Całuski dla KUPUJĄCYCH po 2,39 zł | kristoffer58 | 17 | 2022-10-21 11:53 |