Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
KTO SPRZEDAJE W TYCH CENACH? OJ WY BARANIE LESZCZE. ~ANTY DEPEND 2 2013-03-06 10:14
mowe odebrało? ~cichosza 11 2013-03-06 10:07
larry, tylko mi nie pisz, że jesteś tym faktem zdziwiony :D ~awe 4 2013-03-06 09:24
0,36 pękło. 0,35 trzeszczy ~pogrom 22 2013-03-05 15:50
Kto sprzedaje po takich cenach ~Tomek 11 2013-03-05 15:48
SPEKULANCI ~4,5% 3 2013-03-05 15:29
ZACZYNAM ZBIERAC ! WPADŁO PO 35 :) ZBIERAM 70 K ~GRZYBU 5 2013-03-05 14:32
Czy dzisiaj w końcu pęknie 0,36? ~pogrom 25 2013-03-05 12:41
w 12 sesji przemieliło się 3.7 mln papieru kurs urósł o 50 % Co myslec? ~fobi 13 2013-03-05 09:44
dragowski * bedzie jazda ~adi 2 2013-03-05 08:33
To co jutro podwójne widły i jedziemy na 3 złłłłłłłłł ~KRACHMENNNNNN 2 2013-03-04 22:14
SYGNAŁ MOCNEJ SPRZEDAŻY!!! bossss 1 2013-03-04 20:37
znów dupend?? ~SIEKA 2 2013-03-04 20:28
Jeszcze się kąsacie chłopaki ? ~4,5% 9 2013-03-04 16:56
Obserwujecie arkusz zleceń ? Polowa akcji znikneła !!!!!!!!!! ~Dizi 2 2013-03-04 16:53
1 zł ~Bartek 24 2013-03-04 16:07
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum A MTC cały czas rośnie na przyzwoitych obrotach:) bossss 5 2013-03-04 14:53
Nie martwmy się zaraz po 15 uderzą na papier zarobienia z NEMEXA ~Armagedon 3 2013-03-04 14:28
Zbieranie po 39 gr trwa ~Tomek 5 2013-03-04 14:07
MOCNE KUPUJ NA TYGODNIOWYM ! ~ted 3 2013-03-04 13:20
DEPEND-czy mi się wydaję czy mamy dalsze ubieranie?Lekcja pokory II? ~Armagedon 4 2013-03-04 13:15
AKCJE WARTE 0,60 gr na początek!! ~nieogar 14 2013-03-04 11:41
KLUB POKLEPYWACZY PO PLECACH ~boss 24 2013-03-04 11:37
depend - jeszcze trochę i odbiorą wam wszystkie akcje, a wtedy co nie... larry21flynt 56 2013-03-04 10:43
MOCNE SPRZEDAJ!!! ~boss 3 2013-03-04 09:19
a ja tam wietrzę ?Rybie ~działka 16 2013-03-03 16:48
SPRZEDAWANIE FAKTÓW!!:)) ~boss 40 2013-03-03 11:43
a ja tam wierzę Rybie ~działka 1 2013-03-03 11:26
akcjonariat????? ~321 19 2013-03-03 09:33
Dla tych co już widzieli na Dependzie 1 zł dzisiaj to była lekcja pokory ~Armagedon 7 2013-03-02 13:55
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.