|
KTO SPRZEDAJE W TYCH CENACH? OJ WY BARANIE LESZCZE.
|
~ANTY DEPEND
|
2
|
2013-03-06 10:14
|
|
mowe odebrało?
|
~cichosza
|
11
|
2013-03-06 10:07
|
|
larry, tylko mi nie pisz, że jesteś tym faktem zdziwiony :D
|
~awe
|
4
|
2013-03-06 09:24
|
|
0,36 pękło. 0,35 trzeszczy
|
~pogrom
|
22
|
2013-03-05 15:50
|
|
Kto sprzedaje po takich cenach
|
~Tomek
|
11
|
2013-03-05 15:48
|
|
SPEKULANCI
|
~4,5%
|
3
|
2013-03-05 15:29
|
|
ZACZYNAM ZBIERAC ! WPADŁO PO 35 :) ZBIERAM 70 K
|
~GRZYBU
|
5
|
2013-03-05 14:32
|
|
Czy dzisiaj w końcu pęknie 0,36?
|
~pogrom
|
25
|
2013-03-05 12:41
|
|
w 12 sesji przemieliło się 3.7 mln papieru kurs urósł o 50 % Co myslec?
|
~fobi
|
13
|
2013-03-05 09:44
|
|
dragowski * bedzie jazda
|
~adi
|
2
|
2013-03-05 08:33
|
|
To co jutro podwójne widły i jedziemy na 3 złłłłłłłłł
|
~KRACHMENNNNNN
|
2
|
2013-03-04 22:14
|
|
SYGNAŁ MOCNEJ SPRZEDAŻY!!!
|
bossss
|
1
|
2013-03-04 20:37
|
|
znów dupend??
|
~SIEKA
|
2
|
2013-03-04 20:28
|
|
Jeszcze się kąsacie chłopaki ?
|
~4,5%
|
9
|
2013-03-04 16:56
|
|
Obserwujecie arkusz zleceń ? Polowa akcji znikneła !!!!!!!!!!
|
~Dizi
|
2
|
2013-03-04 16:53
|
|
1 zł
|
~Bartek
|
24
|
2013-03-04 16:07
|
A MTC cały czas rośnie na przyzwoitych obrotach:)
|
bossss
|
5
|
2013-03-04 14:53
|
|
Nie martwmy się zaraz po 15 uderzą na papier zarobienia z NEMEXA
|
~Armagedon
|
3
|
2013-03-04 14:28
|
|
Zbieranie po 39 gr trwa
|
~Tomek
|
5
|
2013-03-04 14:07
|
|
MOCNE KUPUJ NA TYGODNIOWYM !
|
~ted
|
3
|
2013-03-04 13:20
|
|
DEPEND-czy mi się wydaję czy mamy dalsze ubieranie?Lekcja pokory II?
|
~Armagedon
|
4
|
2013-03-04 13:15
|
|
AKCJE WARTE 0,60 gr na początek!!
|
~nieogar
|
14
|
2013-03-04 11:41
|
|
KLUB POKLEPYWACZY PO PLECACH
|
~boss
|
24
|
2013-03-04 11:37
|
|
depend - jeszcze trochę i odbiorą wam wszystkie akcje, a wtedy co nie...
|
larry21flynt
|
56
|
2013-03-04 10:43
|
|
MOCNE SPRZEDAJ!!!
|
~boss
|
3
|
2013-03-04 09:19
|
|
a ja tam wietrzę ?Rybie
|
~działka
|
16
|
2013-03-03 16:48
|
|
SPRZEDAWANIE FAKTÓW!!:))
|
~boss
|
40
|
2013-03-03 11:43
|
|
a ja tam wierzę Rybie
|
~działka
|
1
|
2013-03-03 11:26
|
|
akcjonariat?????
|
~321
|
19
|
2013-03-03 09:33
|
|
Dla tych co już widzieli na Dependzie 1 zł dzisiaj to była lekcja pokory
|
~Armagedon
|
7
|
2013-03-02 13:55
|