Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I to by było wszystka na dziś. Zjeżdżamy w dół:( ~aldek 2 2013-03-08 11:35
C L E A N ~działka 4 2013-03-08 11:32
Czyżby wybicie wisiało w powietrzu ? :) ~Dizi 18 2013-03-08 11:20
Zobaczycie co sie bedzie działo w przyszłym tyg :) :) :) :) Up Up Up ! ~GRZYBU 3 2013-03-08 11:18
WIDŁY ??????? Coś czuje ze tak ! pisałem ze koniec korekty ! ~Dizi 1 2013-03-08 11:17
Ubrani na każdej sesji ~as 3 2013-03-08 11:02
wibicie na 0,25 ~slepy___ 2 2013-03-08 10:56
Znowu mała podpuch i wywalanie ~as 2 2013-03-08 10:24
Niestety jest coraz gorzej ~Uv 4 2013-03-08 09:36
spraea jzg zgloszona ~zainteresowany 17 2013-03-08 09:33
Larry to oszust ~hahah 13 2013-03-07 22:44
5THAVENUE HOLDING S.A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~boss 1 2013-03-07 17:09
wsparcie... ~Analityk78 16 2013-03-07 16:05
http://www.twojafura.pl/ ~fobi 1 2013-03-07 14:44
Nie tylko nieruchomosci :) http://szanuj-sie.pl/menu/wojna-polnoc-poludn ~fobi 1 2013-03-07 14:40
JAK TAM GROCHOWIAK IDZIE ZANIZANIA ? SPINASZ SIE WIDZE ! ~fobi 8 2013-03-07 13:05
STAN NA DZIEŃ DZISIEJSZY ~321 8 2013-03-07 13:02
UWAGA!!! Przesiadka na MTC . Jest okazja sporo zarobić!!! bossss 12 2013-03-07 12:58
uroki giełdy :) Od lat co roku tak samo :))) ~pogrom 31 2013-03-07 12:23
JADYMY NA ZETA !!!!!!!!!!!!! ~działka 48 2013-03-07 11:38
DUPEND....jest jak wrzód na dup......e.Jak pęknie bedzie ból. ~myślący 3 2013-03-07 11:16
PRZEPRASZAM JESTEM DEBILEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~boss 4 2013-03-07 08:13
UWAGA ! Czy wiecie , ze .... CZYTAC ! ~Zbych 8 2013-03-07 07:41
stawiam na 2 gr w ciagu miesiaca.... ~mon 5 2013-03-06 16:56
WRÓCIŁEM .... ~sn77 26 2013-03-06 16:54
odkupione z nawiązka:)) ~Analityk78 15 2013-03-06 16:50
stawiam na 10 gr w ciągu miesiąca... ~mon 4 2013-03-06 16:50
DEPEND sygnał kupna na oscylatorach ~nowy 23 2013-03-06 13:50
Spadający nóż o nazwie DEPEND.Krew sie leje. ~anty 20 2013-03-06 11:34
przestańcie dywagować ...........CISZA............... ~działka 13 2013-03-06 10:36
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.