Słabi spekulanci jesteście.
Już dawno to powinno być 30 groli.
Ale żeby zbić kurs to trzeba sypnąć papierem i......przy okazji nasypać w cudze portfele W TYM DO MOJEGO.
Szkoda, myślą sobie spekulanci, a nóż widelec nie zdążymy odkupić ???
Słabi spekulanci sypcie, kontenerków otwartych jeszcze parę posiadam.