Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dystrybucja trwa nadal? ~boss 3 2013-03-02 12:21
fluid, depend,nemex, i inne ~mam zdanie 4 2013-03-02 11:32
Bedzie gra... ~Bartek 15 2013-03-02 11:28
300 k/h - no to wyrwali od was trochę kasy ~jkl 19 2013-03-02 11:27
PO TAKIM INFIE jestem w szoku ze DUPEND ...Spada ~ANTY DUPEND 4 2013-03-01 20:39
TRZEPANIE NA CALEGO zyga51 8 2013-03-01 17:50
Chodzi o te kilka % spadku ? ~4,5% 5 2013-03-01 17:39
powrót ! UP!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 8 2013-03-01 16:47
CHYBA KONIEC CISZA Jedziemy do góry ~ssi 13 2013-03-01 16:17
DUPEND-jaka to miała być perła...buhaha RYBA ŁADNIE WAS WY.....PIŁ ~ANTY DUPEND 1 2013-03-01 16:14
Zrobią wam z du...py jesień średniowiecza. ~pogrom 19 2013-03-01 15:54
Połowa sesji za chwilke za nami.. ~Tomek 14 2013-03-01 15:42
UWAGA WIDZIELISCIE TO ? KUKOLEWSKI JUZ POSIADA HOTELE ~Kopciszek 6 2013-03-01 14:02
ładnie wam odbierają papier ~Kuba-- 7 2013-03-01 13:41
PSY SZCZEKAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~PIOTR 2 2013-03-01 13:30
I CO TERAZ Z TYMI WSZYSKIMI CO TO NIE WIERZYLI ŻE PODPISZĄ? ~działka 25 2013-03-01 13:24
Olać daremne dyskusje. Kto chce zrobić kapitał... ~4,5% 5 2013-03-01 13:09
Nowy Depend ~Tomek 6 2013-03-01 12:13
kredyt klepniety leszcz mysli ze t osie przklada na zyski i juz widzi 1 ~as 10 2013-03-01 11:41
TAK niby pięknie a sypią i sypią papierem!!!Nie dziwi to WAS? ~Armagedon 23 2013-03-01 11:33
UMOWA ~nwa 12 2013-03-01 10:39
D E P E N D K I N G N C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! ~działka 1 2013-03-01 10:25
jest kredyt -czas na zakupy nieruchomości ~kasztan 1 2013-03-01 10:17
nie dziwi was ze nie mozna wpisac nic na forum ktos to kontroluje ~KTOS!!!! 1 2013-03-01 10:13
ale wam żenią papier :) ~macius 2 2013-03-01 10:11
fotel pilota siedzę wygodnie i Oddllllllooooottttttttttttttttttttt !!!!! ~działka 3 2013-03-01 10:06
na co sie gapita leszcze sypac jelopy ~king 1 2013-03-01 10:00
Coś długi ten pociąg bo wskakuja, wskakuja i jeszcze dużo miejsc wolnych ~Armagedon 1 2013-03-01 09:58
no to widły na koniec dnia . ładnie zbierają ~NANUL-- 1 2013-03-01 09:45
JEST INFO I JEST KASA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~PIOTR 7 2013-03-01 09:44
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.