|
Dystrybucja trwa nadal?
|
~boss
|
3
|
2013-03-02 12:21
|
|
fluid, depend,nemex, i inne
|
~mam zdanie
|
4
|
2013-03-02 11:32
|
|
Bedzie gra...
|
~Bartek
|
15
|
2013-03-02 11:28
|
|
300 k/h - no to wyrwali od was trochę kasy
|
~jkl
|
19
|
2013-03-02 11:27
|
|
PO TAKIM INFIE jestem w szoku ze DUPEND ...Spada
|
~ANTY DUPEND
|
4
|
2013-03-01 20:39
|
|
TRZEPANIE NA CALEGO
|
zyga51
|
8
|
2013-03-01 17:50
|
|
Chodzi o te kilka % spadku ?
|
~4,5%
|
5
|
2013-03-01 17:39
|
|
powrót ! UP!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~działka
|
8
|
2013-03-01 16:47
|
|
CHYBA KONIEC CISZA Jedziemy do góry
|
~ssi
|
13
|
2013-03-01 16:17
|
|
DUPEND-jaka to miała być perła...buhaha RYBA ŁADNIE WAS WY.....PIŁ
|
~ANTY DUPEND
|
1
|
2013-03-01 16:14
|
|
Zrobią wam z du...py jesień średniowiecza.
|
~pogrom
|
19
|
2013-03-01 15:54
|
|
Połowa sesji za chwilke za nami..
|
~Tomek
|
14
|
2013-03-01 15:42
|
|
UWAGA WIDZIELISCIE TO ? KUKOLEWSKI JUZ POSIADA HOTELE
|
~Kopciszek
|
6
|
2013-03-01 14:02
|
|
ładnie wam odbierają papier
|
~Kuba--
|
7
|
2013-03-01 13:41
|
|
PSY SZCZEKAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~PIOTR
|
2
|
2013-03-01 13:30
|
|
I CO TERAZ Z TYMI WSZYSKIMI CO TO NIE WIERZYLI ŻE PODPISZĄ?
|
~działka
|
25
|
2013-03-01 13:24
|
|
Olać daremne dyskusje. Kto chce zrobić kapitał...
|
~4,5%
|
5
|
2013-03-01 13:09
|
|
Nowy Depend
|
~Tomek
|
6
|
2013-03-01 12:13
|
|
kredyt klepniety leszcz mysli ze t osie przklada na zyski i juz widzi 1
|
~as
|
10
|
2013-03-01 11:41
|
|
TAK niby pięknie a sypią i sypią papierem!!!Nie dziwi to WAS?
|
~Armagedon
|
23
|
2013-03-01 11:33
|
|
UMOWA
|
~nwa
|
12
|
2013-03-01 10:39
|
|
D E P E N D K I N G N C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
|
~działka
|
1
|
2013-03-01 10:25
|
|
jest kredyt -czas na zakupy nieruchomości
|
~kasztan
|
1
|
2013-03-01 10:17
|
|
nie dziwi was ze nie mozna wpisac nic na forum ktos to kontroluje
|
~KTOS!!!!
|
1
|
2013-03-01 10:13
|
|
ale wam żenią papier :)
|
~macius
|
2
|
2013-03-01 10:11
|
|
fotel pilota siedzę wygodnie i Oddllllllooooottttttttttttttttttttt !!!!!
|
~działka
|
3
|
2013-03-01 10:06
|
|
na co sie gapita leszcze sypac jelopy
|
~king
|
1
|
2013-03-01 10:00
|
|
Coś długi ten pociąg bo wskakuja, wskakuja i jeszcze dużo miejsc wolnych
|
~Armagedon
|
1
|
2013-03-01 09:58
|
|
no to widły na koniec dnia . ładnie zbierają
|
~NANUL--
|
1
|
2013-03-01 09:45
|
|
JEST INFO I JEST KASA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~PIOTR
|
7
|
2013-03-01 09:44
|