Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
a może prezes Kukolewski nie jest taki głupi.. ~działka 10 2013-03-12 10:33
akcjonariat ~nwa 3 2013-03-12 09:45
PODBITKA I ZNÓW DYSTRYBUCJA DLA LESZCZY? ~boss 14 2013-03-12 09:41
Info - Prezes sprzedaje akcje ~ffrd 60 2013-03-12 09:20
Prezes urochomił linię sprzedaży swoich akcji:))) ~boss 2 2013-03-12 08:45
straszą straszą i przestraszą :_) larry21flynt 37 2013-03-11 22:45
Do jakiej ilosci wolumenow zbiersz? ~Do LARREGO1 FLINT 1 2013-03-11 22:08
Depend techicznie ? Uv* 46 2013-03-11 18:27
INFOSYSTEM > INFO SZOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~as 4 2013-03-11 17:42
INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~as 1 2013-03-11 17:27
Nie dość ,że paskudna świeca to jeszcze przesiadka na Elkop Energy ~elkopo 8 2013-03-11 15:36
Uwag!!! Elkop Energy rozpoczyna rajd!!! Na 10 zł link !!!!!! ~ELKOP ENERGY RAZĄDZI 2 2013-03-10 15:45
info ~nwa 15 2013-03-08 23:38
Utwożona świeca zwiastuje spadki. ~analityk 6 2013-03-08 23:05
fascynująca dogrywka!!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 4 2013-03-08 18:03
DZISIAJ INFO ???????????????????????????????????????? ~boss 7 2013-03-08 17:52
STANDARDOWE ZANIŻENIE NA KONIEC :D :D ;D ~Dizi 5 2013-03-08 17:16
Zapinać pasy !!!!!!!!!!!!! ~GRZYBU 14 2013-03-08 17:12
INFO w weekend ???!!!!!?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!?????? ~działka 12 2013-03-08 15:20
PANIKA ? ~sn77 19 2013-03-08 15:18
Uwag!!! Elkop Energy rozpoczyna rajd!!! ~aldek 6 2013-03-08 14:53
zapraszam na ABMSOLID ~marco 6 2013-03-08 13:53
i co mówiłem ze urośnie! teraz windmobile wzrośnie ;) ~ser 10 2013-03-08 13:12
Bedzie ODCIECIE ? AKCJI BRAK !!!!!!!!!!!!!!!! ~GRZYBU 10 2013-03-08 13:03
NA WIDŁY GÓNE GOOOOOOOOOOOOOO!! ~działka 3 2013-03-08 11:54
!!!!!kto moze niech ucieka to podbitka by znowu nakarmic nassssss ~slepy__ 1 2013-03-08 11:53
Elkop Energy rządzi!!!:))) ~boss 1 2013-03-08 11:52
pisałem ze nemex wzrośnie i urósł 300% teraz depend wzrośnie ~ser 16 2013-03-08 11:47
wybicie na 0,47 zaczyna się !! ~działka 21 2013-03-08 11:46
Obkupiony! bedzie rosło ! kto sie obsrał niech załuje ! :) :) :) ~aldek 1 2013-03-08 11:41
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.