|
a może prezes Kukolewski nie jest taki głupi..
|
~działka
|
10
|
2013-03-12 10:33
|
|
akcjonariat
|
~nwa
|
3
|
2013-03-12 09:45
|
|
PODBITKA I ZNÓW DYSTRYBUCJA DLA LESZCZY?
|
~boss
|
14
|
2013-03-12 09:41
|
|
Info - Prezes sprzedaje akcje
|
~ffrd
|
60
|
2013-03-12 09:20
|
|
Prezes urochomił linię sprzedaży swoich akcji:)))
|
~boss
|
2
|
2013-03-12 08:45
|
|
straszą straszą i przestraszą :_)
|
larry21flynt
|
37
|
2013-03-11 22:45
|
|
Do jakiej ilosci wolumenow zbiersz?
|
~Do LARREGO1 FLINT
|
1
|
2013-03-11 22:08
|
|
Depend techicznie ?
|
Uv*
|
46
|
2013-03-11 18:27
|
|
INFOSYSTEM > INFO SZOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~as
|
4
|
2013-03-11 17:42
|
|
INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~as
|
1
|
2013-03-11 17:27
|
|
Nie dość ,że paskudna świeca to jeszcze przesiadka na Elkop Energy
|
~elkopo
|
8
|
2013-03-11 15:36
|
|
Uwag!!! Elkop Energy rozpoczyna rajd!!! Na 10 zł link !!!!!!
|
~ELKOP ENERGY RAZĄDZI
|
2
|
2013-03-10 15:45
|
|
info
|
~nwa
|
15
|
2013-03-08 23:38
|
|
Utwożona świeca zwiastuje spadki.
|
~analityk
|
6
|
2013-03-08 23:05
|
|
fascynująca dogrywka!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~działka
|
4
|
2013-03-08 18:03
|
|
DZISIAJ INFO ????????????????????????????????????????
|
~boss
|
7
|
2013-03-08 17:52
|
|
STANDARDOWE ZANIŻENIE NA KONIEC :D :D ;D
|
~Dizi
|
5
|
2013-03-08 17:16
|
|
Zapinać pasy !!!!!!!!!!!!!
|
~GRZYBU
|
14
|
2013-03-08 17:12
|
|
INFO w weekend ???!!!!!?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!??????
|
~działka
|
12
|
2013-03-08 15:20
|
|
PANIKA ?
|
~sn77
|
19
|
2013-03-08 15:18
|
|
Uwag!!! Elkop Energy rozpoczyna rajd!!!
|
~aldek
|
6
|
2013-03-08 14:53
|
|
zapraszam na ABMSOLID
|
~marco
|
6
|
2013-03-08 13:53
|
|
i co mówiłem ze urośnie! teraz windmobile wzrośnie ;)
|
~ser
|
10
|
2013-03-08 13:12
|
|
Bedzie ODCIECIE ? AKCJI BRAK !!!!!!!!!!!!!!!!
|
~GRZYBU
|
10
|
2013-03-08 13:03
|
|
NA WIDŁY GÓNE GOOOOOOOOOOOOOO!!
|
~działka
|
3
|
2013-03-08 11:54
|
|
!!!!!kto moze niech ucieka to podbitka by znowu nakarmic nassssss
|
~slepy__
|
1
|
2013-03-08 11:53
|
|
Elkop Energy rządzi!!!:)))
|
~boss
|
1
|
2013-03-08 11:52
|
|
pisałem ze nemex wzrośnie i urósł 300% teraz depend wzrośnie
|
~ser
|
16
|
2013-03-08 11:47
|
|
wybicie na 0,47 zaczyna się !!
|
~działka
|
21
|
2013-03-08 11:46
|
|
Obkupiony! bedzie rosło ! kto sie obsrał niech załuje ! :) :) :)
|
~aldek
|
1
|
2013-03-08 11:41
|