Od pewniego czasu mozna po wykresie zauważyć że spółką zainteresowało sie coraz wiecej techników o czym swiadczą chocby analizy na takich stronach ja ta:
http://www.attrader.pl/pl/akcje/depend/analiza-techniczna,analiza,860
Choc na NC trudno jest się podpierać tą formą nalizy to na naszej perle daje o sobie coraz silniej znać. Jak na razie mamy fajne wsparcie na 0.35 jeżeli zostanie utrzymane to bardzo mozliwy powrót w gorne granice ostatnich podjazdów będziemy sie bujac od 0.35 - 0.50 aż do konkretnego komunikatu który całkowicie zmieni bieg rzeki... tej rzeki ;)
Pozdrawiam