Forum Giełda +Dodaj wątek
powiem, że jestem zaskoczony szybką reakcją biura na mojego maila.
widać, że zmienia sie w spółce i to na pewno na lepsze.
mozna wnioskować, że na dniach bedzie informacja ze spolki.

Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, że nie mamy wpływu na kursy akcji Depend S.A., jak również na decyzje akcjonariuszy o zbyciu czy zakupie akcji. Informujemy ponadto uprzejmie, że NIGDY nie udzielamy fałszywych informacji dotyczących sytuacji w Spółce.
W komunikatach przekazujemy te informacje, które do nas dotarły a nie spekulacje czy przypuszczenia. Harmonogramu spodziewamy się wkrótce i wówczas zostanie on opublikowany. Szczegóły umów z Merrill Lynch nie mogą zostać opublikowane, gdyż objęte są klauzulą poufności. Zarząd Depend publikuje wszystkie te informacje, które są znaczące dla aktualnego obrazu sytuacji Spółki, lecz myślę że rozumie Pan, że nie wszystkie szczegóły umów handlowych mogą być ujawniane.
Z poważaniem

Depend SA
ul. Duchnicka 3,
01-796 Warszawa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.