czytam Wasze wypowiedzi gracze/sracze i widzę strach, lęk i obawę ...
przyszłej wiosny odrobicie straty ... przepraszam Wczesnej wiosny ....
pozdrawiam
nie piszcie meili, nie czekajcie na sensowne odpowiedzi ... czytajcie te idiotyczne posty z forum .... to dostaniecie to co chcecie ;))
pozdrawiam
sn77