Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Data walk po 200 , OAT po 50 tyle że ten biotech ma już zysk ~sowa 2 2021-03-29 16:07
Pora wracać na 120 zl ~Upsa 6 2021-03-25 13:30
Nie ze...jcie się z tym wywalaniem leszcze ~zonk 2 2021-03-25 10:35
Animatorszczyzna ~swiss 2 2021-03-23 17:03
Ciepliwosc i tyle.To będzie przełomowy rok!!! ~Irek 8 2021-03-23 16:09
Kupiłem dziś te akcje ~Misiek 6 2021-03-19 22:11
Milo poznac Ruby Zheng .Witamy na pokladzie ~swiss 4 2021-03-19 11:58
to jest już cyrk... ~SayWhat 9 2021-03-18 12:52
Nie ma jak to ~swiss 3 2021-03-18 12:22
Info, kolejny patent US ~Zając 12 2021-03-16 22:15
DATAWALK a NETWISE c/z -21 według sektora LINK ~NETWISE 5 2021-03-16 10:09
Health care to ogromny rynek ~kuna 5 2021-03-15 22:31
Kiedy wyniki za IV kwartał? ~Zosia 6 2021-03-14 18:55
DataWalk Executive Chris Westphal To Present at NORCAN ~CiumkajLoczki 4 2021-03-12 19:52
Zwala musi być, jak USA spada ~Monster 4 2021-03-09 23:08
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2021-03-06 12:15
Marcowy portfel analityków #dmbos w szybkim skrócie ~Chudy 2 2021-03-05 11:48
Ta spółka wypłaciła kiedyś dywidendę? bo jak mam kupić po 250... ~Kapitan 4 2021-03-05 10:41
oj jo joj dawne mnie tu nie było... gdzie te 500??? ~Kapitan 6 2021-03-05 10:09
Prezes Paweł Wieczyński na konferencji EBI ~kukulewski 1 2021-03-05 09:31
jak zwykle ~equi 7 2021-03-03 18:25
Westphal osobiscie szuka "najwyzszej klasy inzyniera" ~swiss 4 2021-03-03 11:16
Datawalk dostarcza technologię dla reżimu w Birmie ~kukulewski 4 2021-03-02 13:46
Czy warto ~Gliks 6 2021-03-02 11:37
piękna sesja ~pikuś 6 2021-03-01 20:12
Nasdaq już na minusie, zaraz tu będzie zrzut ~Juk 13 2021-02-26 23:30
nowy procesor na owies na watku ~swiss 7 2021-02-26 20:04
Mały batonik zmienił numer rachunku ~Spekulant 5 2021-02-26 14:28
Co postawisz na kupnie to od razu ci zasypią ~equi 2 2021-02-26 12:46
Nie urośniecie, nie ma jucha ~equi 1 2021-02-26 11:29
[x]
DATAWALK -1,00% 118,80 2026-06-23 10:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.