|
Data walk po 200 , OAT po 50 tyle że ten biotech ma już zysk
|
~sowa
|
2
|
2021-03-29 16:07
|
|
Pora wracać na 120 zl
|
~Upsa
|
6
|
2021-03-25 13:30
|
|
Nie ze...jcie się z tym wywalaniem leszcze
|
~zonk
|
2
|
2021-03-25 10:35
|
|
Animatorszczyzna
|
~swiss
|
2
|
2021-03-23 17:03
|
|
Ciepliwosc i tyle.To będzie przełomowy rok!!!
|
~Irek
|
8
|
2021-03-23 16:09
|
|
Kupiłem dziś te akcje
|
~Misiek
|
6
|
2021-03-19 22:11
|
|
Milo poznac Ruby Zheng .Witamy na pokladzie
|
~swiss
|
4
|
2021-03-19 11:58
|
|
to jest już cyrk...
|
~SayWhat
|
9
|
2021-03-18 12:52
|
|
Nie ma jak to
|
~swiss
|
3
|
2021-03-18 12:22
|
|
Info, kolejny patent US
|
~Zając
|
12
|
2021-03-16 22:15
|
|
DATAWALK a NETWISE c/z -21 według sektora LINK
|
~NETWISE
|
5
|
2021-03-16 10:09
|
|
Health care to ogromny rynek
|
~kuna
|
5
|
2021-03-15 22:31
|
|
Kiedy wyniki za IV kwartał?
|
~Zosia
|
6
|
2021-03-14 18:55
|
|
DataWalk Executive Chris Westphal To Present at NORCAN
|
~CiumkajLoczki
|
4
|
2021-03-12 19:52
|
|
Zwala musi być, jak USA spada
|
~Monster
|
4
|
2021-03-09 23:08
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2021-03-06 12:15
|
|
Marcowy portfel analityków #dmbos w szybkim skrócie
|
~Chudy
|
2
|
2021-03-05 11:48
|
|
Ta spółka wypłaciła kiedyś dywidendę? bo jak mam kupić po 250...
|
~Kapitan
|
4
|
2021-03-05 10:41
|
|
oj jo joj dawne mnie tu nie było... gdzie te 500???
|
~Kapitan
|
6
|
2021-03-05 10:09
|
|
Prezes Paweł Wieczyński na konferencji EBI
|
~kukulewski
|
1
|
2021-03-05 09:31
|
|
jak zwykle
|
~equi
|
7
|
2021-03-03 18:25
|
|
Westphal osobiscie szuka "najwyzszej klasy inzyniera"
|
~swiss
|
4
|
2021-03-03 11:16
|
|
Datawalk dostarcza technologię dla reżimu w Birmie
|
~kukulewski
|
4
|
2021-03-02 13:46
|
|
Czy warto
|
~Gliks
|
6
|
2021-03-02 11:37
|
|
piękna sesja
|
~pikuś
|
6
|
2021-03-01 20:12
|
|
Nasdaq już na minusie, zaraz tu będzie zrzut
|
~Juk
|
13
|
2021-02-26 23:30
|
|
nowy procesor na owies na watku
|
~swiss
|
7
|
2021-02-26 20:04
|
|
Mały batonik zmienił numer rachunku
|
~Spekulant
|
5
|
2021-02-26 14:28
|
|
Co postawisz na kupnie to od razu ci zasypią
|
~equi
|
2
|
2021-02-26 12:46
|
|
Nie urośniecie, nie ma jucha
|
~equi
|
1
|
2021-02-26 11:29
|