| Kra, Kra, Kra...idzie KRACHHHH | ~equi | 2 | 2021-02-26 11:19 |
| Czy ktoś w tej spółce pracuje? | ~equi | 1 | 2021-02-26 11:14 |
| Wystarczy sypnąć 200 akcjami, żeby zrzucić i przygnieść gniota na na 185 | ~equi | 1 | 2021-02-26 10:53 |
| DataWalk=DolneWidły | ~equi | 2 | 2021-02-26 10:35 |
| To jak już glebnie to się nie podniesie | ~equi | 2 | 2021-02-26 10:33 |
| Cały wzrost szlak trafił | ~equi | 1 | 2021-02-26 09:01 |
| SYPAĆ, WYWALAĆ !!!! | ~equi | 1 | 2021-02-26 08:59 |
| To nigdy nie urośnie a jest skorelowane z nasdaq aż nieprzyzwoicie | ~Juk | 5 | 2021-02-26 01:28 |
| Tylko góra, patrz analiza tech | ~elf | 10 | 2021-02-25 13:11 |
| Leciało w dół bo szeroki rynek też krwawił | ~Mojzesz | 2 | 2021-02-23 17:29 |
| Do końca lutego ~180pln | ~Jaszczomp-inwestycje | 5 | 2021-02-20 22:26 |
| Ubrani po 209 wystomp! | ~Jeżyk | 7 | 2021-02-20 15:49 |
| Jak w Chinach | ~swiss | 7 | 2021-02-19 18:36 |
| Sprzedałem | ~jzuk7036 | 2 | 2021-02-19 17:13 |
| Kierunek 250zł ! | ~geko | 15 | 2021-02-18 17:08 |
| Kto to zbiera | ~Ja | 8 | 2021-02-18 16:52 |
| Jutro jak zwykle to samo | ~Bułgar | 4 | 2021-02-18 13:44 |
| 4 kwartał | ~Palantir | 3 | 2021-02-18 07:50 |
| Off topic, DataWalk na Nasdaq kiedy jak nie teraz? | ~kuna | 2 | 2021-02-18 07:47 |
| Wkoncu jakis wolumen | ~shakybonezz | 3 | 2021-02-18 02:27 |
| klasyczny test stop losów, odleszczanie w najlepsze ;) | ~SayWhat | 10 | 2021-02-17 16:59 |
| Jak zwykle | ~Ilejeszcze | 1 | 2021-02-17 16:47 |
| DataWalk - czyli potencjalny jednorożec - zbiór faktów | ~truth | 12 | 2021-02-17 15:13 |
| Korekta zakończona ! | ~geko | 3 | 2021-02-17 15:11 |
| Przejęcie konkurenta Palantir | ~Spekulant | 9 | 2021-02-17 15:05 |
| Modern Military Analytics | ~swiss | 4 | 2021-02-17 15:02 |
| czyżby gruby wyleszczył ulice | ~sprytny | 4 | 2021-02-17 14:59 |
| z BM Santandera | ~nito | 7 | 2021-02-17 10:48 |
| Kryptowaluty | ~swiss | 8 | 2021-02-17 05:35 |
| Cisza przed burza? | ~Racjonalista | 19 | 2021-02-17 00:21 |