Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kra, Kra, Kra...idzie KRACHHHH ~equi 2 2021-02-26 11:19
Czy ktoś w tej spółce pracuje? ~equi 1 2021-02-26 11:14
Wystarczy sypnąć 200 akcjami, żeby zrzucić i przygnieść gniota na na 185 ~equi 1 2021-02-26 10:53
DataWalk=DolneWidły ~equi 2 2021-02-26 10:35
To jak już glebnie to się nie podniesie ~equi 2 2021-02-26 10:33
Cały wzrost szlak trafił ~equi 1 2021-02-26 09:01
SYPAĆ, WYWALAĆ !!!! ~equi 1 2021-02-26 08:59
To nigdy nie urośnie a jest skorelowane z nasdaq aż nieprzyzwoicie ~Juk 5 2021-02-26 01:28
Tylko góra, patrz analiza tech ~elf 10 2021-02-25 13:11
Leciało w dół bo szeroki rynek też krwawił ~Mojzesz 2 2021-02-23 17:29
Do końca lutego ~180pln ~Jaszczomp-inwestycje 5 2021-02-20 22:26
Ubrani po 209 wystomp! ~Jeżyk 7 2021-02-20 15:49
Jak w Chinach ~swiss 7 2021-02-19 18:36
Sprzedałem ~jzuk7036 2 2021-02-19 17:13
Kierunek 250zł ! ~geko 15 2021-02-18 17:08
Kto to zbiera ~Ja 8 2021-02-18 16:52
Jutro jak zwykle to samo ~Bułgar 4 2021-02-18 13:44
4 kwartał ~Palantir 3 2021-02-18 07:50
Off topic, DataWalk na Nasdaq kiedy jak nie teraz? ~kuna 2 2021-02-18 07:47
Wkoncu jakis wolumen ~shakybonezz 3 2021-02-18 02:27
klasyczny test stop losów, odleszczanie w najlepsze ;) ~SayWhat 10 2021-02-17 16:59
Jak zwykle ~Ilejeszcze 1 2021-02-17 16:47
DataWalk - czyli potencjalny jednorożec - zbiór faktów ~truth 12 2021-02-17 15:13
Korekta zakończona ! ~geko 3 2021-02-17 15:11
Przejęcie konkurenta Palantir ~Spekulant 9 2021-02-17 15:05
Modern Military Analytics ~swiss 4 2021-02-17 15:02
czyżby gruby wyleszczył ulice ~sprytny 4 2021-02-17 14:59
z BM Santandera ~nito 7 2021-02-17 10:48
Kryptowaluty ~swiss 8 2021-02-17 05:35
Cisza przed burza? ~Racjonalista 19 2021-02-17 00:21
[x]
DATAWALK -2,91% 120,00 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.