Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A Leszcz sypie i sypie ~zorro 5 2021-04-20 10:57
ruchy kursu ~39piotr 21 2021-04-20 10:46
Ale szajs sprzedaję ~jzuk7036 8 2021-04-19 20:15
Wybicie -zakupy funduszy ~Magda 29 2021-04-19 14:05
Datawalk w TVN ~del 18 2021-04-17 00:57
Wybicie -zakupy funduszy ~Magda 5 2021-04-17 00:48
Marzy mi się kontrakt-mamut warty 100 mln$ ~gate 1 2021-04-16 12:18
Rozbudowa sprzedaży w Europie do sektora publicznego i/lub komercyjnego ~gate 1 2021-04-16 08:28
Śmieciuch leży i kwiczy ~equi 12 2021-04-15 16:14
Odpis 100% na wartość firmy w USA ~tu 16 2021-04-13 20:16
pareset procent zysku... ~Boguś 3 2021-04-13 17:14
-6 323 tys. zł, wobec -11 044 tys. zł w 2019 a kurs na to + 320 % ~kaczkadzik 13 2021-04-13 15:19
DataWalk przygotowuje się do znacznego wzrostu ~Cerro 3 2021-04-13 10:24
Czy ktoś jest zainteresowany? ~Bikerboy 8 2021-04-13 09:38
WYNIKI ~Anonim 3 2021-04-13 08:16
Co zapowiadali to zrealizowali ~Pozdro 3 2021-04-12 23:37
palantir - do poczytania ~pikuś 2 2021-04-12 16:12
Leszcz ma pełne gacie ~robot 1 2021-04-12 09:41
DAT - ICE ~jah 1 2021-04-12 09:15
Konkurencja ~hazard 10 2021-04-12 08:24
Boszzz, co to za syf. ~osz 2 2021-04-09 17:19
rekomendacja - wycena - BOS (chyba) ~jah 6 2021-04-09 08:51
Przychody Huuuge wzrosły w I kw. o ok. 27 proc. rdr, do 95,6 mln USD ~Warto 3 2021-04-08 07:46
Poważnie? Wydłużyli lockdown o tydzień i to jest powodem takich spadków? ~Tic 1 2021-04-07 15:23
PKN. PGNIG. MON ~Bodek 1 2021-04-07 06:41
Wpadnijcie do nas ~Krakinv 5 2021-04-07 00:38
arkusz zleceń ~39piotr 3 2021-04-06 10:48
Syf już leci w otchłań ~jon 5 2021-04-06 09:51
Wyniki już za miesiąc ~Tic 5 2021-03-31 11:29
Ufff udało się... :) ~Hiacynt 35 2021-03-31 11:16
[x]
DATAWALK -2,00% 117,60 2026-06-23 11:19:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.