Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
26 klientów ma DATAWALK ~tu 18 2021-06-28 09:01
Kiernek 200zł ~geko 2 2021-06-23 12:02
GPW Innovation Days ~del 5 2021-06-23 05:43
https://datastudio.google.com/ ~Zbig 6 2021-06-21 21:22
Biznesradar MOCNE SPRZEDAJ ~Mimi 4 2021-06-17 16:50
Sygnity C/WK poniżej 2, DATAWALK C/WK 10 ~tu 2 2021-06-15 14:35
spółka za pół darmo, c/wk 0,94 ~sanwil 1 2021-06-10 12:35
9 agencji federalnych lub rządowych w 9 miesięcy ~hazard 6 2021-06-09 12:11
Dlaczego nie rośnie? ~koks 7 2021-06-09 00:43
Taka ciekawostka ~Spekulant 13 2021-06-08 11:29
Sprzedaż do U.S. Department of State Bureau of International Narcotics a derk64 10 2021-06-05 12:56
Niby ciągle sprzedają do jakichś US department.... ~Księgowy 8 2021-06-05 10:50
Wieczyński o inwestowaniu we wzrost ~Cerro 2 2021-05-31 11:48
Kolejne 5 mln zł straty ~tu 9 2021-05-31 10:53
Piekna Strata ~Re 8 2021-05-30 22:57
potencjalna szansa ~pikuś 10 2021-05-26 08:54
W sumie to ciekawe, że ta spółka ma kapitalizację 5x większą od XTPL ~Hmm 6 2021-05-22 10:08
Nowy partner ~Siwaka 6 2021-05-20 10:11
A niech trolle ujadają ~gala 6 2021-05-19 11:17
"DataWalk intensywnie inwestuje" ~cerro 15 2021-05-18 22:49
Datawalk vs. Ailleron ~Else 3 2021-05-18 11:17
Slupy zarzadzajacych fundami maja grube miliony na kontach ~Fundman 2 2021-05-18 08:51
Głupi nagłówek ~gsr 4 2021-05-18 02:24
Strata e to robimy emisje i idziemy na gofry ~Zpolewa 2 2021-05-17 23:21
Ale pierła... ~łubudu 1 2021-05-17 22:33
SPOLKA KRZAK ~De 12 2021-05-16 20:05
Mały pakiecik zmienił własciciela ~Spekulant 7 2021-05-14 16:28
Będą spawać stówkę ~WhatsApp 1 2021-05-13 21:49
Jutro rakieta! ~Kapitan 1 2021-05-13 19:26
Nowy artykuł na Bankier.pl ~Chudy 28 2021-05-13 19:02
[x]
DATAWALK -3,78% 112,00 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.