Departament Sprawiedliwości USA przejął bitcoiny przekazane jako okup dla grupy, która niedawno zhakowała operatora rurociągów Colonial Pipeline. W USA to bardzo głośna sprawa.... polecam komentarze przedstawicielki DOJ w artykule ;-)
https://edition.cnn.com/2021/06/07/politics/colonial-pipeline-ransomware-recovered/index.html