Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
+3 % jedną akcją ~tu 16 2021-05-10 17:13
Wyhustali was??? ~De 2 2021-05-09 21:20
Leszcz pospolity ma 5 min. ~swiss 14 2021-05-09 18:23
80ZL ~SPEKULANT 19 2021-05-08 10:41
Cel 100 zł ~tu 7 2021-05-08 10:03
Informatica ~hazard 7 2021-05-07 14:51
Znakomita spółka na longa mandryn 3 2021-05-07 10:41
Ale żeście szmaciarze zdolowali kurs ~Kulfon 8 2021-05-06 20:38
UBRANI PO 200 WYSTOMP ~3palceWnatalce 2 2021-05-06 09:34
Arkusz pusty jak ser szwajcarski nie da się sprzedać większej ilości ~Zbig 11 2021-05-06 09:29
70 mln... ~Dobrze 1 2021-05-05 21:34
Jakiś komentarz do dzisiejszej sesji? ~mol 6 2021-05-05 20:54
Siedzą umoczone leszcze i piszą o odpałach, rakietach i pociągach ~Kapitan 10 2021-05-05 17:26
Na jakiej podstawie DM BOŚ i Santander uznały, że Datawalk ~11 8 2021-05-05 14:49
Wig rosnie jak szalony a ta kupa szlamu ciągle w dół ~poko 3 2021-05-05 14:41
Uwaga ktoś to zbiera, chyba mamut w drodze ~jon 2 2021-05-05 14:40
A wywalam tego śmiecia, nie ma sensu kopać się z koniem ~pony 2 2021-05-05 14:39
10 miesięcy ten syf był w boczniaku żeby teraz wyjść dołem z konsoli ~11 2 2021-05-05 14:39
Tu nie ma absolutnie żadnego popytu!!! ~lol 4 2021-05-05 14:39
Masakra, cały czas ktoś wystawia batona niżej i niżej ~pony 1 2021-05-05 13:54
Pewnie NN OFE sypie, brali to po 150 zł wiec i tak zarobili ~pony 2 2021-05-05 13:35
Smieciuch pójdzie zaraz na minima roczne ~poko 2 2021-05-05 13:33
Spadek o 6% bez żadnego komunikatu, bez żadnego info ~pony 1 2021-05-05 13:11
Chyba z tego całego big data nic nie będzie ~gt 1 2021-05-05 13:03
Jednak trzeba było wywalić gniota jak chodził powyżej 200 zł ~jon 3 2021-05-05 12:51
Masakra, co to za muł z tej spółki ~gate 4 2021-05-05 12:48
A ten muł już na minusie ~11 2 2021-05-05 12:47
Masakra, co za śmierdzel ~oszu 1 2021-05-05 12:42
ten syf jak już zaliczy glebę tak nic nie jest w stanie już go podnieść ~equi 1 2021-05-05 12:41
gniot leci jak kamień w wodę ~matoi 1 2021-05-05 12:34
[x]
DATAWALK 0,17% 116,40 2026-06-24 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.