|
+3 % jedną akcją
|
~tu
|
16
|
2021-05-10 17:13
|
|
Wyhustali was???
|
~De
|
2
|
2021-05-09 21:20
|
|
Leszcz pospolity ma 5 min.
|
~swiss
|
14
|
2021-05-09 18:23
|
|
80ZL
|
~SPEKULANT
|
19
|
2021-05-08 10:41
|
|
Cel 100 zł
|
~tu
|
7
|
2021-05-08 10:03
|
|
Informatica
|
~hazard
|
7
|
2021-05-07 14:51
|
|
Znakomita spółka na longa
|
mandryn
|
3
|
2021-05-07 10:41
|
|
Ale żeście szmaciarze zdolowali kurs
|
~Kulfon
|
8
|
2021-05-06 20:38
|
|
UBRANI PO 200 WYSTOMP
|
~3palceWnatalce
|
2
|
2021-05-06 09:34
|
|
Arkusz pusty jak ser szwajcarski nie da się sprzedać większej ilości
|
~Zbig
|
11
|
2021-05-06 09:29
|
|
70 mln...
|
~Dobrze
|
1
|
2021-05-05 21:34
|
|
Jakiś komentarz do dzisiejszej sesji?
|
~mol
|
6
|
2021-05-05 20:54
|
|
Siedzą umoczone leszcze i piszą o odpałach, rakietach i pociągach
|
~Kapitan
|
10
|
2021-05-05 17:26
|
|
Na jakiej podstawie DM BOŚ i Santander uznały, że Datawalk
|
~11
|
8
|
2021-05-05 14:49
|
|
Wig rosnie jak szalony a ta kupa szlamu ciągle w dół
|
~poko
|
3
|
2021-05-05 14:41
|
|
Uwaga ktoś to zbiera, chyba mamut w drodze
|
~jon
|
2
|
2021-05-05 14:40
|
|
A wywalam tego śmiecia, nie ma sensu kopać się z koniem
|
~pony
|
2
|
2021-05-05 14:39
|
|
10 miesięcy ten syf był w boczniaku żeby teraz wyjść dołem z konsoli
|
~11
|
2
|
2021-05-05 14:39
|
|
Tu nie ma absolutnie żadnego popytu!!!
|
~lol
|
4
|
2021-05-05 14:39
|
|
Masakra, cały czas ktoś wystawia batona niżej i niżej
|
~pony
|
1
|
2021-05-05 13:54
|
|
Pewnie NN OFE sypie, brali to po 150 zł wiec i tak zarobili
|
~pony
|
2
|
2021-05-05 13:35
|
|
Smieciuch pójdzie zaraz na minima roczne
|
~poko
|
2
|
2021-05-05 13:33
|
|
Spadek o 6% bez żadnego komunikatu, bez żadnego info
|
~pony
|
1
|
2021-05-05 13:11
|
|
Chyba z tego całego big data nic nie będzie
|
~gt
|
1
|
2021-05-05 13:03
|
|
Jednak trzeba było wywalić gniota jak chodził powyżej 200 zł
|
~jon
|
3
|
2021-05-05 12:51
|
|
Masakra, co to za muł z tej spółki
|
~gate
|
4
|
2021-05-05 12:48
|
|
A ten muł już na minusie
|
~11
|
2
|
2021-05-05 12:47
|
|
Masakra, co za śmierdzel
|
~oszu
|
1
|
2021-05-05 12:42
|
|
ten syf jak już zaliczy glebę tak nic nie jest w stanie już go podnieść
|
~equi
|
1
|
2021-05-05 12:41
|
|
gniot leci jak kamień w wodę
|
~matoi
|
1
|
2021-05-05 12:34
|