Ja znam osobiście 2 osoby, które przeszły/przechodzą do DAty z innej firmy IT z Wrocławia. To sa osoby z bardzo dużym doświadczeniem, i tacy, których miesięczne wynagrodzenie to tak z 30 tys. brutto. Rocznie to jakieś 360 tys. - 10 takich osób to już będzie 3,5mln. I tak to już niestety w IT jest, chcesz dobrych ludzi z doświadczeniem to płać, także koszty rosną, ale bez nich nie byłoby tych wszystkich nowych kontraktów.
Wiedząc też jak wyglądał proces rekrutacji tych 2 osób, to wiem, że lipy nie ma i nie zatrudniają tam przypadkowych osób. Także ja dokupuję, zakopuję i dozo za np. rok.