Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
a co to ~WOW 2 2019-12-18 19:33
Ile dzisiaj ? ~Adam 4 2019-12-18 16:33
Prezes tylko umie akcje sprzedawać ~Termosik 1 2019-12-18 11:53
cierpliwość uczen36 7 2019-12-17 22:31
...a ja jestem optymistą ~stoq 5 2019-12-17 21:48
Tryliony już na koncie T2P? ~Kevinsamwdomu 3 2019-12-17 14:31
Do Inwestora kiedy te umowy ~MK 8 2019-12-17 07:12
święta ~wow 4 2019-12-16 19:10
Klasyczne wywalanie akcji ~Adam 5 2019-12-16 16:17
Titanic tonie, a inwestor - wesoły Romek, powtarza zatem jeszcze raz ~Kevinsamwdomu 1 2019-12-16 15:47
Przedświąteczna wyprzedaż ~Adam 2 2019-12-16 15:04
Ostatnie sztuki po 0,3 zł ~Kevinsamwdomu 1 2019-12-16 12:05
Płacz naganiaczy ~Adam 3 2019-12-15 22:33
1minuta handlu dziś, nowy rekord! :D ~Inwestor 3 2019-12-15 22:22
MARK GORDON TERMO jesteście tu jeszcze ~haribo 3 2019-12-15 21:03
Wprowadzenie Termo2Power na główny parkiet GPW w Warszawie..Mysleć.. ~wer 23 2019-12-15 20:41
Będzie grubo ~Termo 28 2019-12-15 20:38
Tu bedzie jak na euroimplant i fluid ~kolo 4 2019-12-15 20:02
czekamy na umowe, pewnie podadza w niedziele jak ostatnio :) ~Inwestor 12 2019-12-15 16:32
Ruch spekulacyjny. Koniec wzrostów??? ~Kevinsamwdomu 8 2019-12-14 18:11
Inwestor dawaj to i info ~MK 8 2019-12-13 11:44
Czekam na 2 zł ~Adam 1 2019-12-13 08:31
22gr ~src 5 2019-12-12 20:52
Promocja !! ~Adam 1 2019-12-12 20:16
t2p ustawcie większe kupno to dostaniecie ile chcecie ~knf 4 2019-12-12 14:09
t2p ile dzisiaj % w dół ~knf 3 2019-12-12 12:25
Ciepłe ubranka ~Piotr 6 2019-12-12 09:06
Jakieś ruchy na T2P ~Domel 4 2019-12-11 12:59
Inwestor gdzie to info i 2 zł?:) hehe ~Kiki 6 2019-12-11 10:51
Zdrowe podejście ~src 2 2019-12-10 22:10
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-22 09:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.