| a co to | ~WOW | 2 | 2019-12-18 19:33 |
| Ile dzisiaj ? | ~Adam | 4 | 2019-12-18 16:33 |
| Prezes tylko umie akcje sprzedawać | ~Termosik | 1 | 2019-12-18 11:53 |
| cierpliwość | uczen36 | 7 | 2019-12-17 22:31 |
| ...a ja jestem optymistą | ~stoq | 5 | 2019-12-17 21:48 |
| Tryliony już na koncie T2P? | ~Kevinsamwdomu | 3 | 2019-12-17 14:31 |
| Do Inwestora kiedy te umowy | ~MK | 8 | 2019-12-17 07:12 |
| święta | ~wow | 4 | 2019-12-16 19:10 |
| Klasyczne wywalanie akcji | ~Adam | 5 | 2019-12-16 16:17 |
| Titanic tonie, a inwestor - wesoły Romek, powtarza zatem jeszcze raz | ~Kevinsamwdomu | 1 | 2019-12-16 15:47 |
| Przedświąteczna wyprzedaż | ~Adam | 2 | 2019-12-16 15:04 |
| Ostatnie sztuki po 0,3 zł | ~Kevinsamwdomu | 1 | 2019-12-16 12:05 |
| Płacz naganiaczy | ~Adam | 3 | 2019-12-15 22:33 |
| 1minuta handlu dziś, nowy rekord! :D | ~Inwestor | 3 | 2019-12-15 22:22 |
| MARK GORDON TERMO jesteście tu jeszcze | ~haribo | 3 | 2019-12-15 21:03 |
| Wprowadzenie Termo2Power na główny parkiet GPW w Warszawie..Mysleć.. | ~wer | 23 | 2019-12-15 20:41 |
| Będzie grubo | ~Termo | 28 | 2019-12-15 20:38 |
| Tu bedzie jak na euroimplant i fluid | ~kolo | 4 | 2019-12-15 20:02 |
| czekamy na umowe, pewnie podadza w niedziele jak ostatnio :) | ~Inwestor | 12 | 2019-12-15 16:32 |
| Ruch spekulacyjny. Koniec wzrostów??? | ~Kevinsamwdomu | 8 | 2019-12-14 18:11 |
| Inwestor dawaj to i info | ~MK | 8 | 2019-12-13 11:44 |
| Czekam na 2 zł | ~Adam | 1 | 2019-12-13 08:31 |
| 22gr | ~src | 5 | 2019-12-12 20:52 |
| Promocja !! | ~Adam | 1 | 2019-12-12 20:16 |
| t2p ustawcie większe kupno to dostaniecie ile chcecie | ~knf | 4 | 2019-12-12 14:09 |
| t2p ile dzisiaj % w dół | ~knf | 3 | 2019-12-12 12:25 |
| Ciepłe ubranka | ~Piotr | 6 | 2019-12-12 09:06 |
| Jakieś ruchy na T2P | ~Domel | 4 | 2019-12-11 12:59 |
| Inwestor gdzie to info i 2 zł?:) hehe | ~Kiki | 6 | 2019-12-11 10:51 |
| Zdrowe podejście | ~src | 2 | 2019-12-10 22:10 |