Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jeszcze jedno i jeszcze raz ~mniamidwielki 12 2019-12-10 17:48
Do konca grudnia 23groszy bedzie ~Analnytyk 1 2019-12-10 14:55
Ciekawe kto wziął te 60k, to niby nic, ale nikt z zarządu, bo by było ~Alexx 7 2019-12-10 13:15
100 mln euro !! ~Adam 12 2019-12-10 10:09
Co się dzieje? ~Renegat 16 2019-12-09 20:38
NASZE TERMO... ~leo 4 2019-12-09 13:49
Prezesie termo czy wszyscy Holendrzy są tacy jak ty ~Ekspander 3 2019-12-09 12:20
Czy to rajd św. Mikołaja? ~Kevinsamwdomu 3 2019-12-09 10:21
Do złotówki coraz bliżej!!! ~Kevinsamwdomu 5 2019-12-09 08:43
20 gr ~Hmmm 16 2019-12-07 18:02
Złodziej więcej nie może sprzedać ~Termosik 16 2019-12-06 12:40
prezes fantasta ~r2 2 2019-12-06 12:32
Bogaty Mikołaj w tym roku :) ~Adam 15 2019-12-06 10:39
Wielomilionowe kontrakty ~Adam 2 2019-12-06 08:56
Tajne produkty prezesa ~Zdziwiony 7 2019-12-05 19:18
Od dziś aukcje wartość ponad 20mld zł jest i T2P ~Inwestor 9 2019-12-05 11:30
I gdzie to info?!! ~Haha 4 2019-12-05 07:03
Dzis prezes wystapi z nowym produktem na konferencji, moze byc duzy up! ~Inwestor 22 2019-12-04 12:37
Animator ~xxxx 1 2019-12-04 09:15
Termo co krętacz nowego wymyśli ~Termosik 13 2019-12-03 21:59
Zbliża się pierwsza okrągła rocznica umowy z Ottaviano ~Kevinsamwdomu 7 2019-12-03 20:20
Naganiacz ~xxxx 4 2019-12-02 13:59
inwestor-spekulant ~xxxx 2 2019-12-02 11:50
Rajd... ~SwMikolaj 1 2019-12-02 11:44
NASZE TERMO... ~leo 2 2019-11-29 14:25
Ale obroty bluhaha ~Olo 3 2019-11-29 14:03
WYSZCZAŁ )))))))))) ZARAZ GÓRNE WIDŁY $$$$$$$$$$$$$$ ~Traderek 4 2019-11-29 12:01
Hop hop w dol ~Olo 6 2019-11-29 10:49
Referat ~Adam 16 2019-11-28 18:17
Ile akcji jeszcze sprzeda prezes ~Termosik 3 2019-11-28 12:57
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-22 09:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.