| jeszcze jedno i jeszcze raz | ~mniamidwielki | 12 | 2019-12-10 17:48 |
| Do konca grudnia 23groszy bedzie | ~Analnytyk | 1 | 2019-12-10 14:55 |
| Ciekawe kto wziął te 60k, to niby nic, ale nikt z zarządu, bo by było | ~Alexx | 7 | 2019-12-10 13:15 |
| 100 mln euro !! | ~Adam | 12 | 2019-12-10 10:09 |
| Co się dzieje? | ~Renegat | 16 | 2019-12-09 20:38 |
| NASZE TERMO... | ~leo | 4 | 2019-12-09 13:49 |
| Prezesie termo czy wszyscy Holendrzy są tacy jak ty | ~Ekspander | 3 | 2019-12-09 12:20 |
| Czy to rajd św. Mikołaja? | ~Kevinsamwdomu | 3 | 2019-12-09 10:21 |
| Do złotówki coraz bliżej!!! | ~Kevinsamwdomu | 5 | 2019-12-09 08:43 |
| 20 gr | ~Hmmm | 16 | 2019-12-07 18:02 |
| Złodziej więcej nie może sprzedać | ~Termosik | 16 | 2019-12-06 12:40 |
| prezes fantasta | ~r2 | 2 | 2019-12-06 12:32 |
| Bogaty Mikołaj w tym roku :) | ~Adam | 15 | 2019-12-06 10:39 |
| Wielomilionowe kontrakty | ~Adam | 2 | 2019-12-06 08:56 |
| Tajne produkty prezesa | ~Zdziwiony | 7 | 2019-12-05 19:18 |
| Od dziś aukcje wartość ponad 20mld zł jest i T2P | ~Inwestor | 9 | 2019-12-05 11:30 |
| I gdzie to info?!! | ~Haha | 4 | 2019-12-05 07:03 |
| Dzis prezes wystapi z nowym produktem na konferencji, moze byc duzy up! | ~Inwestor | 22 | 2019-12-04 12:37 |
| Animator | ~xxxx | 1 | 2019-12-04 09:15 |
| Termo co krętacz nowego wymyśli | ~Termosik | 13 | 2019-12-03 21:59 |
| Zbliża się pierwsza okrągła rocznica umowy z Ottaviano | ~Kevinsamwdomu | 7 | 2019-12-03 20:20 |
| Naganiacz | ~xxxx | 4 | 2019-12-02 13:59 |
| inwestor-spekulant | ~xxxx | 2 | 2019-12-02 11:50 |
| Rajd... | ~SwMikolaj | 1 | 2019-12-02 11:44 |
| NASZE TERMO... | ~leo | 2 | 2019-11-29 14:25 |
| Ale obroty bluhaha | ~Olo | 3 | 2019-11-29 14:03 |
| WYSZCZAŁ )))))))))) ZARAZ GÓRNE WIDŁY $$$$$$$$$$$$$$ | ~Traderek | 4 | 2019-11-29 12:01 |
| Hop hop w dol | ~Olo | 6 | 2019-11-29 10:49 |
| Referat | ~Adam | 16 | 2019-11-28 18:17 |
| Ile akcji jeszcze sprzeda prezes | ~Termosik | 3 | 2019-11-28 12:57 |