...pomysł na biznes mają dobry...kupiłem troszkę akcji...pozdrawiam Firmę...i życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku...troszkę nietypowo jak na to forum...ale jestem pozytywnie nastawiony....Was inwestujących w tą firmę też serdecznie pozdrawiam ...