Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Do src ~Haribo 15 2020-01-02 11:38
10 gr max za akcje ~Olo 1 2020-01-01 13:25
Papier zbiera się do sporego wybicia ~Obserwator 10 2020-01-01 10:03
Inwestor, ostatnie słowo - komentarz? ~Kevinsamwdomu 2 2019-12-31 23:15
Prezesiie termo2power dziękuję za info i zakończenie kilku tematów ~Knf 1 2019-12-31 10:48
HURRRRAAAA, mamy komunikat !!! ~Adam 5 2019-12-30 23:51
Bolek ~src 3 2019-12-30 19:38
Ostatnia szansa, inwestor!!! ~Kevinsamwdomu 15 2019-12-30 19:10
To co, nie będzie tej umowy i złotówki? ~Kevinsamwdomu 1 2019-12-30 16:07
Inwestora juz nie ma hehe ~Olo 4 2019-12-30 09:27
Tik, tak, zegar tyka... ~Kevinsamwdomu 4 2019-12-29 16:33
Kto jeszcze wierzy w umowę na biliony??? ~Kevinsamwdomu 8 2019-12-28 14:17
Prezesie t2p karma wraca ~Knf 3 2019-12-28 10:19
Do złotówki coraz bliżej ~Kevinsamwdomu 16 2019-12-27 13:00
Zegar tyka. Inwestor, gdzie te umowy??? ~Kevinsamwdomu 15 2019-12-27 09:48
Inwestor koniec roku tuż tuż a pisałeś ze ~Kiki 1 2019-12-27 06:39
a co z tą osławioną konwersją?? ~hej 10 2019-12-23 21:40
10 gr ~Olo 8 2019-12-23 18:46
pisalem ze bedzie dobrze :) nie wierzyliscie w zaliczke a dostali kase ~Inwestor 23 2019-12-23 14:55
Pół roku będą te 600 tys. akcji wywalać ~Eee 1 2019-12-23 13:49
rynek wycenił info ~adi 1 2019-12-23 09:01
Dwa pytania ~Piotr 1 2019-12-23 08:46
Ciężka praca ~Adam 3 2019-12-23 08:20
Trzeba było brać po 0.30 a nie teraz biadolić ~MK 26 2019-12-22 15:27
Po takim infie w poniedziałek się chyba nie otworzy!! ~Trader 19 2019-12-21 17:11
producja en .elektr z odpadow,, ~leo 4 2019-12-21 14:07
Info!!! ~Jakub 8 2019-12-21 07:45
Z polskiego na polski ~src 5 2019-12-20 23:53
Chyba nici z umowy w tym roku. ~Haribo 5 2019-12-20 15:06
NASZE TERMO... ~leo 5 2019-12-19 19:12
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-22 09:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.