|
Do src
|
~Haribo
|
15
|
2020-01-02 11:38
|
|
10 gr max za akcje
|
~Olo
|
1
|
2020-01-01 13:25
|
|
Papier zbiera się do sporego wybicia
|
~Obserwator
|
10
|
2020-01-01 10:03
|
|
Inwestor, ostatnie słowo - komentarz?
|
~Kevinsamwdomu
|
2
|
2019-12-31 23:15
|
|
Prezesiie termo2power dziękuję za info i zakończenie kilku tematów
|
~Knf
|
1
|
2019-12-31 10:48
|
|
HURRRRAAAA, mamy komunikat !!!
|
~Adam
|
5
|
2019-12-30 23:51
|
|
Bolek
|
~src
|
3
|
2019-12-30 19:38
|
|
Ostatnia szansa, inwestor!!!
|
~Kevinsamwdomu
|
15
|
2019-12-30 19:10
|
|
To co, nie będzie tej umowy i złotówki?
|
~Kevinsamwdomu
|
1
|
2019-12-30 16:07
|
|
Inwestora juz nie ma hehe
|
~Olo
|
4
|
2019-12-30 09:27
|
|
Tik, tak, zegar tyka...
|
~Kevinsamwdomu
|
4
|
2019-12-29 16:33
|
|
Kto jeszcze wierzy w umowę na biliony???
|
~Kevinsamwdomu
|
8
|
2019-12-28 14:17
|
|
Prezesie t2p karma wraca
|
~Knf
|
3
|
2019-12-28 10:19
|
|
Do złotówki coraz bliżej
|
~Kevinsamwdomu
|
16
|
2019-12-27 13:00
|
|
Zegar tyka. Inwestor, gdzie te umowy???
|
~Kevinsamwdomu
|
15
|
2019-12-27 09:48
|
|
Inwestor koniec roku tuż tuż a pisałeś ze
|
~Kiki
|
1
|
2019-12-27 06:39
|
|
a co z tą osławioną konwersją??
|
~hej
|
10
|
2019-12-23 21:40
|
|
10 gr
|
~Olo
|
8
|
2019-12-23 18:46
|
|
pisalem ze bedzie dobrze :) nie wierzyliscie w zaliczke a dostali kase
|
~Inwestor
|
23
|
2019-12-23 14:55
|
|
Pół roku będą te 600 tys. akcji wywalać
|
~Eee
|
1
|
2019-12-23 13:49
|
|
rynek wycenił info
|
~adi
|
1
|
2019-12-23 09:01
|
|
Dwa pytania
|
~Piotr
|
1
|
2019-12-23 08:46
|
|
Ciężka praca
|
~Adam
|
3
|
2019-12-23 08:20
|
|
Trzeba było brać po 0.30 a nie teraz biadolić
|
~MK
|
26
|
2019-12-22 15:27
|
|
Po takim infie w poniedziałek się chyba nie otworzy!!
|
~Trader
|
19
|
2019-12-21 17:11
|
|
producja en .elektr z odpadow,,
|
~leo
|
4
|
2019-12-21 14:07
|
|
Info!!!
|
~Jakub
|
8
|
2019-12-21 07:45
|
|
Z polskiego na polski
|
~src
|
5
|
2019-12-20 23:53
|
|
Chyba nici z umowy w tym roku.
|
~Haribo
|
5
|
2019-12-20 15:06
|
|
NASZE TERMO...
|
~leo
|
5
|
2019-12-19 19:12
|