Siedzę na termo już rok. Dla niektórych może krótko dla innych ....! spółka dała zarobić choć jestem początkującym i uczę się. Jedno co się do tej pory nauczyłem to być cierpliwym i do tego bardzo cierpliwym. Rozumię wasze zdenerwowanie, frustrację i kij jeszcze wie co tam. Przeanalizowałem troszeczkę spółkę i wiem na czym stoję. Wiem prawie o wszystkich umowach jakie były podpisane przez spółkę i dodane do publicznej wiadomości. Przed nami ma być kolejna umowa i to będzie test dla spółki oraz dla INWESTORA który twardo się trzyma , że będzie. Jeśli nie będzie umowy to wszyscy wiemy że prezes doleje oliwy do ognia co nie raz było wspomniane na tym forum jak i różnego rodzaju wątkach. Posiadam mały pakiecik i z miłą chęcią dokupię ale umowa nie może być za szybko :) Prezes czekaj z umową. Pamiętać macie prawo wypowiadać się ale bardzo proszę o jaki kolwiek poziom wypowiedzi o ile teaki posiadacie a na pewno co niektóry posiadają ów taką naturę. Dziękuję bardzo pozdrawiam