| jutr zaczyna się wielki tydzień dla TERMO | ~Termo | 11 | 2020-02-21 12:33 |
| Możliwe umowy z Nasa i Gazpromem | ~Zawiedziony | 4 | 2020-02-20 15:23 |
| Fluid idzie na dno, a co z T2P? | ~Niejakikevin | 3 | 2020-02-20 14:23 |
| 500k akcji można zebrać do 45gr t2p ale kto zechce | ~knf | 3 | 2020-02-20 11:30 |
| Gest p. Lichockiej dla prezesa za całokształt | ~Termosik | 1 | 2020-02-20 09:30 |
| Nikt tego nie kupuje prezesie jak chcesz upchać akcje z gnv , na arkuszu | ~knf | 1 | 2020-02-20 09:24 |
| Górne (widły) :) :) :) | ~Adam | 2 | 2020-02-19 22:52 |
| Prezesiie teraz możesz sypać to kiedy zaczynasz | ~Knf | 1 | 2020-02-19 13:16 |
| Kiedy ta kicha skończy??? | ~Ghj | 3 | 2020-02-18 18:37 |
| Totalna kicha | ~Ghj | 17 | 2020-02-18 15:13 |
| Pytanie do "inwestora" | ~Piotr | 7 | 2020-02-18 14:52 |
| Termo też ma umowę | ~Mark55 | 5 | 2020-02-18 08:44 |
| No i widły!!! | ~Zdziwiony | 6 | 2020-02-17 10:26 |
| Proste rachunki | ~Adam | 19 | 2020-02-16 23:27 |
| Zrzut syfu | ~Kevinsamwdomu | 9 | 2020-02-15 18:53 |
| raporcik miodzio | ~src | 7 | 2020-02-15 15:53 |
| z holandii jeszcze nic dobrego nigdy nie wyszło | ~kolo | 6 | 2020-02-14 23:16 |
| Raport !!! | ~basta72 | 7 | 2020-02-14 19:20 |
| Brawo Panie Prezesie !!! | ~termo | 2 | 2020-02-14 18:57 |
| Będzie super, uszy do góry !!! | ~Piotr | 18 | 2020-02-14 18:53 |
| Info - kolejna klęska | ~Kevinsamwdomu | 2 | 2020-02-14 18:39 |
| No nareszcie mamy to!!!! | ~Olo | 6 | 2020-02-14 16:29 |
| co za koles o nicku src o 2 w nocy lata po forum | ~bolek | 6 | 2020-02-14 12:47 |
| Gordon mam pytanie | ~src | 34 | 2020-02-14 10:14 |
| Merit zaczyna odbicie. Zasięg wybicia 2zeta | ~Info | 2 | 2020-02-13 15:28 |
| Trzeba było wchodzić w poltronic | ~Makler | 9 | 2020-02-13 14:20 |
| giełda nie widziała | ~kolo | 1 | 2020-02-13 10:48 |
| Ale ciśnie | ~Olo | 4 | 2020-02-13 02:03 |
| Brać poltronic | ~Makler | 1 | 2020-02-12 10:23 |
| Największy Nieudacznik | ~Adidas | 11 | 2020-02-11 15:37 |