Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jutr zaczyna się wielki tydzień dla TERMO ~Termo 11 2020-02-21 12:33
Możliwe umowy z Nasa i Gazpromem ~Zawiedziony 4 2020-02-20 15:23
Fluid idzie na dno, a co z T2P? ~Niejakikevin 3 2020-02-20 14:23
500k akcji można zebrać do 45gr t2p ale kto zechce ~knf 3 2020-02-20 11:30
Gest p. Lichockiej dla prezesa za całokształt ~Termosik 1 2020-02-20 09:30
Nikt tego nie kupuje prezesie jak chcesz upchać akcje z gnv , na arkuszu ~knf 1 2020-02-20 09:24
Górne (widły) :) :) :) ~Adam 2 2020-02-19 22:52
Prezesiie teraz możesz sypać to kiedy zaczynasz ~Knf 1 2020-02-19 13:16
Kiedy ta kicha skończy??? ~Ghj 3 2020-02-18 18:37
Totalna kicha ~Ghj 17 2020-02-18 15:13
Pytanie do "inwestora" ~Piotr 7 2020-02-18 14:52
Termo też ma umowę ~Mark55 5 2020-02-18 08:44
No i widły!!! ~Zdziwiony 6 2020-02-17 10:26
Proste rachunki ~Adam 19 2020-02-16 23:27
Zrzut syfu ~Kevinsamwdomu 9 2020-02-15 18:53
raporcik miodzio ~src 7 2020-02-15 15:53
z holandii jeszcze nic dobrego nigdy nie wyszło ~kolo 6 2020-02-14 23:16
Raport !!! ~basta72 7 2020-02-14 19:20
Brawo Panie Prezesie !!! ~termo 2 2020-02-14 18:57
Będzie super, uszy do góry !!! ~Piotr 18 2020-02-14 18:53
Info - kolejna klęska ~Kevinsamwdomu 2 2020-02-14 18:39
No nareszcie mamy to!!!! ~Olo 6 2020-02-14 16:29
co za koles o nicku src o 2 w nocy lata po forum ~bolek 6 2020-02-14 12:47
Gordon mam pytanie ~src 34 2020-02-14 10:14
Merit zaczyna odbicie. Zasięg wybicia 2zeta ~Info 2 2020-02-13 15:28
Trzeba było wchodzić w poltronic ~Makler 9 2020-02-13 14:20
giełda nie widziała ~kolo 1 2020-02-13 10:48
Ale ciśnie ~Olo 4 2020-02-13 02:03
Brać poltronic ~Makler 1 2020-02-12 10:23
Największy Nieudacznik ~Adidas 11 2020-02-11 15:37
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.